Sonda: Dwie – Trzecie Kalifornijczyków Wykazuje Wsparcie Legalizacji Sprzedaży Detalicznej Marihuany dla Dorosłych

feminizowane nasiona konopi

Jak wynika z danych zebranych przez Institute of Government Studies na University of California, Berkeley prawie dwóch na trzech kalifornijskich wyborców wspiera utworzenie regulowanego przez państwo rynku detalicznej sprzedaży marihuany dla dorosłych.

Sześćdziesiąt cztery procent respondentów zgadza się, że „powinna być możliwość zakupienia legalnie marihuany przez dorosłych, oraz korzystania z niej rekreacyjnie, a także powinna być rządowo regulowana tak jak alkohol.”

Wsparcie dla marihuany najsilniejsze jest wśród osób w wieku od 18 do 24 roku życia (75 procent), Demokratów (74 procent), Afroamerykanów (72 procent), osób w wieku 25 – 34 (71 procent), a także wśród wyborców latynoskich (69 procent). Głosujący powyżej 65 roku życia wykazali poparcie dla marihuany, które wyniosło 58 procent.

Dane dobrze wróżą kalifornijskiej Proposition 64. Obejmuje to legalną uprawę do sześciu roślin marihuany i posiadanie jej na własny użytek (do ośmiu gramów koncentratu), jednocześnie możliwe jest licencjonowanie komercyjnej produkcji marihuany i sprzedaży detalicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.