Kalifornia Przyciąga Krytykę

feminizowane nasiona konopi

Kalifornia przyciąga krytykę promując stosowanie marihuany.

Sacramento, Kalifornia – urzędnicy z Kalifornii wydali reklamę, która miała zniechęcić do jazdy samochodem po paleniu marihuany, po tym jak krytycy stwierdzili, że stan gloryfikuje i promuje jej stosowanie.

Reklama została wprowadzona w życie, ponieważ Kalifornia umożliwiła sprzedaż marihuany dla dorosłych.

Większość reklam pokazuje ludzi, którzy mówią o tym, dlaczego stosują marihuanę.

Jeden z mężczyzn mówi „Po prostu to lubię. Kobieta mówi, że cannabis pomaga jej radzić sobie z lękiem, a inna: „marihuana pomaga mi czuć się normalnie”. Na koniec reklamy wszyscy mówią, że nie prowadzą pojazdów pod wpływem marihuany.

Dyrektor Biura Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Rhonda Craft powiedziała w piątek w wiadomości e-mail, że agencja podziela „obawy wyrażone nad niektórymi elementami” reklamy i będzie pracować nad udoskonaleniem jej.

„Chodziło jednak o to, aby nawiązać do wielu z powodów, dla których ludzie decydują się spożywać cannabis w sposób odpowiadający tej demografii, w nadziei, że ludzie nas wysłuchają” – napisała.

Reklama zostanie zastąpiona inną, wyprodukowaną w ubiegłym roku, która ostrzega, że palenie marihuany, w przeciwieństwie do papierosów, może skutkować opłatami za jazdę pod jej wpływem.

Budżet reklam wynosił milion dolarów za czas antenowy plus koszty produkcji. Pojawiły się one na kilku głównych rynkach mediów w Kalifornii.

Krytycy powiedzieli, że reklama przypominała reklamy alkoholi, które prezentują wyeksponowany wizerunek produktu i przypominają użytkownikom na końcu, że „prosimy o odpowiedzialne picie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.