Od 15 grudnia uprawa marihuany w Massachusetts jest legalna

feminizowane nasiona konopi

Massachusetts jest gotowe, aby stać się oficjalnie pierwszym stanem na wschodnim wybrzeżu, który zalegalizował uprawę marihuany oraz jej posiadanie wśród dorosłych do celów rekreacyjnych.

Każdy mieszkaniec Massachusetts w wieku powyżej 21 roku życia, może rozpocząć uprawę maksymalnie 12 roślin konopi indyjskiej w domu. Może on również posiadać do 300 gramów kwiatów w domu oraz 30 gramów publicznie, bez obawy aresztowania. Publiczne palenie marihuany nadal jest zakazane w ten sam sposób, co palenie tytoniu.

Zatwierdzenie Question 4, zapadło poprzez poparcie marihuany przez wyborców, które wyniosło 53% w stosunku do 46% opozycji. Zatwierdzono również utworzenie stanowej komisji Cannabis Control Commission, w celu regulowania legalnej produkcji oraz sprzedaży cannabis. Proces konfigurowania oraz kompletowania komisji może potrwać do roku 2018.

Prawodawcy stanowi w Massachusetts, którzy wcześniej wypowiadali się przeciwko Question 4, w tym Robert DeLeo oraz gubernator Charlie Baker, obecnie działają w zgodzie oraz zapewniają,że postanowienia wniosku będą realizowane tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.