61% Dorosłych Twierdzi, Że Legalizacja to Dobry Pomysł

feminizowane nasiona konopi

Sonda: 61 procent dorosłych w USA twierdzi, że legalizacja marihuany to „dobry pomysł”.

Ponad sześciu na dziesięciu Amerykanów twierdzi, że legalizacja marihuany dla dorosłych to „dobry pomysł”, według ogólnokrajowych danych ankiet zebranych przez Emerson College Polling.

Ankieterzy przeprowadzili ankietę wśród respondentów na temat szeregu kwestii związanych z polityką publiczną, które mają zostać podjęte przez Kongres kontrolowany przez Demokratów, oraz tego, czy uważają, że ta polityka była ogólnie dobrym, czy złym pomysłem.

Ze wszystkich kwestii politycznych omawianych przez ankieterów, respondenci najsilniej popierali legalizację cannabis. Sześćdziesiąt jeden procent ankietowanych, w tym 74 procent Demokratów i 60 procent Niezależnych (ale tylko 46 procent Republikanów), uznało legalizację za „dobry pomysł”.

Z drugiej strony tylko 55 procent respondentów stwierdziło, że ustanowienie nowych ścieżek do uzyskania obywatelstwa jest dobrym pomysłem, a tylko 54 procent poparło podniesienie federalnej płacy minimalnej do 15 dolarów za godzinę.

Komentując wyniki sondaży, dyrektor polityczny NORML, Justin Strekal, powiedział: „Sondaże konsekwentnie pokazują, że zdecydowana większość społeczeństwa popiera wysiłki zmierzające do zniesienia nieudanego amerykańskiego zakazu marihuany.

Biorąc pod uwagę tę rzeczywistość, byłoby niczym innym jak politycznym błędem w sztuce przywódców demokratów, gdyby nie wywiązali się ze swojego zobowiązania do posunięcia naprzód ustawodawstwa 117 Kongresu w celu zniesienia kryminalizacji konopi i umożliwienia stanom postępów w legalizacji bez zbędnej ingerencji federalnej.

W rzeczywistości byłby to jeden z najpopularniejszych politycznie kierunków polityki, które przywódcy mogliby realizować podczas tej sesji legislacyjnej ”.

Wcześniejsze sondaże przeprowadzone przez Gallupa, Pew i innych wykazały, że zdecydowana większość Amerykanów popiera legalizację marihuany dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.