Próbują Oddzielić Przepisy Federalne od Stanowych

feminizowane nasiona konopi

Fairbanks, Alaska – Trzej prawodawcy z Alaski połączyli siły, aby zmienić rezolucję dotyczącą rozdziału federalnych przepisów dotyczących marihuany od legalnego sektora cannabis.

Demokratyczny Rep. David Guttenberg z Fairbanks, niezależny Rep. Jason Grenn z Anchorage i republikański Rep. Louise Stutes z Kodiak starali się napisać rezolucję, jak napisał we wtorek dziennik Daily News-Miner.

Decyzja prawodawców zapadła po niedawnym posunięciu amerykańskiego prokuratora generalnego, Jeff Sessions, o wycofanie czegoś co znane jest jako Cole Memorandum, polityka z czasów Obamy, zniechęcająca rząd federalny do ingerencji w legalny przemysł marihuany.

Guttenberg powiedział, że zmiana polityki przez Sessions ma na celu „rzucenie legalnego przemysłu marihuany na Alasce na kolana”.

„Zmiana polityki ogłoszona w zeszłym tygodniu zaprzecza woli Alaski, która w przeważającej części głosowała za legalizacją cannabis” – powiedział Guttenberg. „Nakaz federalny narzucony przez mocne wsparcie lokalne napędza dobrych ludzi do pośredniego wspierania przestępców poprzez inwestowanie w czarny rynek. Co więcej, zagraża przemysłowi, który dopiero zaczyna dostarczać rzeczywistych wpływów podatkowych na Alasce”.

Guttenberg chce, aby mieszkańcy Alaski pomogli napisać rezolucję, jak sam powiedział.

„Chcę, aby mieszkańcy Alaski wyrazili swój głos, pomagając nam opracować oficjalne oświadczenie ze strony władzy ustawodawczej, które mówi: „Nie”, aby egzekwować przestarzały zakaz federalny dotyczący marihuany”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.