nasiona marihuany sativa i indica

Kanada chce wydać 247 mln dolarów na cannabis

Kanada chce wydać 247 mln dolarów na cannabis, f2seeds, f2 seeds

Kanada chce wydać 274 mln dolarów na wzmocnienie egzekwowania prawa związanego z marihuaną.

Ze względu na to, że Kanada przygotowuje się do krajowej legalizacji marihuany, urzędnicy przeznaczają fundusze dla oficerów szkoleniowych na identyfikację kierowców pod wpływem i zapobieganiu przewożenia cannabis przez granicę USA – Kanada.

Kanada zamierza przeznaczyć około ćwierć miliarda dolarów na identyfikację kierowców pod wpływem narkotyków oraz przygotowania do krajowej legalizacji marihuany – poinformowali w piątek urzędnicy bezpieczeństwa publicznego.

Rząd federalny Kanady planuje przeznaczyć około 274 milionów dolarów na egzekwowanie prawa i działania na granicach takie jak szkolenia, badania i rozwój polityki – zapowiedzieli urzędnicy.

Z tych 274 mln dolarów, 161 mln dolarów zostanie przeznaczone na oficerów szkoleniowych w zakresie identyfikacji kierowców pod wpływem narkotyków, zwiększenia dostępu do urządzeń do kontroli narkotyków, podnoszenia świadomości społecznej i zatrudniania dodatkowych urzędników odpowiedzialnych za egzekwowanie prawa.

Pozostałe 113 milionów dolarów zostanie wydane dla Public Safety Canada, Royal Canadian Mounted Police i Canada Border Services Agency w celu „opracowania polityki, zapewnienia, że zorganizowana przestępczość nie przeniknie do zalegalizowanego systemu i nie sprawi, że marihuany przekroczy granice” – powiedzieli urzędnicy.

„Przejechałem nasz kraj omawiając legalizację i regulację cannabis z różnymi zainteresowanymi stronami, w tym z urzędnikami miejskimi i policyjnymi”, powiedział Bill Blair, sekretarz parlamentu w Ministerstwie Sprawiedliwości i prokurator generalny Kanady. „Dali mi jasno do zrozumienia, że potrzebują więcej zasobów na szkolenia, narzędzia i technologię, aby cały proces był bezpieczniejszy. Dzisiejsze ogłoszenie jest dowodem na to, że rząd słucha obywateli”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.