Irlandia legalizuje medyczną marihuanę

feminizowane nasiona konopi

Rok 2016 był rokiem zwycięstw w globalnym ruchu legalizacji cannabis. Irlandia jest ostatnim krajem europejskim, który likwiduje zakaz i legalizuje medyczną marihuanę. Irlandia z pewnością stanie się o wiele bardziej zielona…

Co irlandzcy użytkownicy medycznej marihuany otrzymali na Boże Narodzenie? Niespodziankę dotyczącą legalizacji!

Dnia 1 grudnia 2016 roku Parlament Irlandzki zatwierdził „Cannabis for Medicinal Use Regulation Bill 2016” bez jakiegokolwiek sprzeciwu.

Oczywiście, jakakolwiek legalizacja jest krokiem we właściwym kierunku, ale kiedy politycy nie protestują, intuicja mówi nam, że coś jest nie tak.

Ostatnie badanie opinii Irish Times/IPSOS jest wyraźnym dowodem na zdecydowane poparcie medycznej marihuany przez irlandzką administrację. 81% respondentów popiera medyczne zastosowanie cannabis. Biorąc pod uwagę wybory powszechne, które odbędą się w tym roku, klasa polityczna jest nieco zaniepokojona.

Zielona rewolucja?

Jedno jest pewne, Irlandia otworzyła drzwi na legalną medyczną marihuanę i niezależnie od motywacji propagandowych sprzedawców, aka polityków, jest to największa szansa jaką miał irlandzki ruch na rzecz cannabis.

Legalna medyczna marihuana w Irlandii na pewno odniesie sukces, a irlandzki instytut do spraw cannabis bez wątpienia odkryje także, że rekreacyjne stosowanie konopi jest cudnowe i zdecydowanie nie powinno być nielegalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Irlandia legalizuje medyczną marihuanę”


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.