Czy Korea Północna to raj dla użytkowników cannabis?

feminizowane nasiona konopi

Mówi się, że cannabis rośnie w Korei Północnej, a jej obywatele mogą rzekomo kupić roślinę nawet na rynku i palić tam, gdzie tylko chcą. Jednak rzeczywistość może być trochę inna.

Pomimo wielu relacji i artykułów, które mówią, że cannabis jest całkowicie legalne w Korei Północnej, rzeczywistość może być nieco inna, jak w przypadku wielu państw totalitarnych.

Zamieszaniu nie pomaga to, że w Korei Północnej nie istnieje internet, poza zamkniętą siecią, dlatego teoria przyjaznej cannabis Korei Północnej wydaje się być tak popularna wśród zewnętrznych agencji.

Jednak niedawno przeprowadzone przez Associated Press mini śledztwo wykluczyło mit przyjaznego cannabis komunistycznego państwa, co oznacza, że nie warto rezerwować tam już lotów – nawet jeśli rozważałeś taką podróż.

Na początku roku Eric Talmadge z Associated Press dostarczył jedne z najbardziej przekonujących dowodów na to, że marihuana jest w Korei Północnej nielegalna, a które zostały dostarczone przez szwedzkiego dyplomatę mieszkającego w tym państwie.

Dyplomata ten, Torkel Stiernlof, powiedział AP, że marihuana jest tam substancją kontrolowaną i znajduje się w tej samej kategorii co kokaina i heroina. Odrzucił on pogląd, że rząd wygląda inaczej jeśli chodzi o stosowanie narkotyków, bez względu na to, co twierdzi internet.

„Nie powinno być wątpliwości, że narkotyki, a w tym marihuana, są tutaj nielegalne. Nie można jej legalnie kupić, a przestępstwem karnym jest palenie jej.” – Stiernlof

I, podobnie jak w przypadku innych spraw odnośnie Korei Północnej – należy je brać z przymrużeniem oka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.