Senat pyta o badania dotyczące marihuany

feminizowane nasiona konopi

Lider Senatu w Virginii, Thomas K. Norment Jr. (R-James City) wysłał list do prezesa Virginia State Crime Commission, Delegate Robert Bell (R-Albemarle), prosząc, aby agencja zbadała egzekwowanie stanowej polityki marihuany, czy na pewno jest ona skuteczna w swoich założeniach.

List, prosi prezesa o „wkład, sugestie oraz obawy,” ze względu na jego ostatnie komentarze, które sugerowały, że popiera obecnie dekryminalizację marihuany, mimo że wcześniej głosował oraz głośno wypowiadał się przeciwko niej.

„Myślę, że absolutnie szalonym pomysłem jest kontynuowanie zamykania ludzi za posiadanie skromnych ilości marihuany,” powiedział Norment w zeszłym miesiącu.

Według Daily Press, Norment Jr. poprosił o szczególne zbadanie:
• konsekwencji doświadczanych przez każdy stan, który zalegalizował marihuanę
• wszelkich badań zajmujących się teorią, że marihuana jest bramą do innych narkotyków
• prawa DUII w Virginii
• informacji, czy stany zdecydowały się podnieść kary za subsekwentne wykroczenia, mimo dekryminalizacji marihuany.

W ubiegłym roku gubernator Virginii, Terry McAuliffer podpisał ustawę dotyczącą medycznej marihuany; zalegalizowała ona posiadanie i stosowanie ekstraktów z cannabis, które mają co najmniej 15% CBD (kannabidiolu) i nie więcej niż 5% THC (delta-9-tetrahydrokannabinolu) lub THCA (kwas tetrahydrokannabinolowy), ale jedynie dla osób z epilepsją.

Według sondażu Quinnipiac University, 87% wyborców z Iowa popiera legalizację marihuany w celach medycznych, a jedynie 11% jest przeciwnych. Poparcie związane z legalizacją rekreacyjnej marihuany wynosi tyle samo co sprzeciw 47% do 47%, a pozostałe 6% jest niezdecydowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.