Marihuana to nie nałóg, to część wellness

Marihuana to nie nałóg, to część wellness, f2seeds, f2 seeds

Konsumenci cannabis mówią, że marihuana to nie nałóg, to część wellness.

Działacze legalizacji często twierdzą, że marihuana powinna być uregulowana w taki sam sposób jak dzieje się to w przypadku alkoholu, ale dzisiejsi konsumenci marihuany nie są zadowoleni z tego porównania. Dla nich marihuana to nie jest nałóg – jest to dla nich część wellness.

Właśnie takie zdanie wyraziło 90 procent konsumentów marihuany w niedawnym sondażu przeprowadzonym przez Miner & Co. Studio, które skontaktowało się z 800 konsumentami i poprosiło o opinię na temat stosowania cannabis.
Zdecydowana większość respondentów uważa, że marihuana jest to część całego ruchu wellness, podobnie jak dieta, ćwiczenia fizyczne, czy joga – a nie nałóg typu alkohol czy papierosy.

Dzisiejsi konsumenci cannabis nie są narkomanami czy wyrzutkami społeczeństwa, jak hipisi z dawnych czasów. Około 95 procent respondentów twierdzi, że cannabis pomaga im cieszyć się aspektami codziennego życia.

Prawie połowa konsumentów, 42 procent, twierdzi że ma dzieci w wieku poniżej 18 roku życia, co pokazuje, że marihuana nie wyklucza rodzicielstwa.

84 procent respondentów mówi, że pracuje w pełnym wymiarze czasu, i osiąga średni dochód około 75 tysięcy dolarów rocznie.

Podsumowując, dzisiejsi konsumenci cannabis uważają siebie za zdrowych, aktywnych i zaangażowanych w życie członków społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.