Jak Mango Wpływa Na Twoje Doświadczenie?

feminizowane nasiona konopi

W jaki sposób mango, czarny pieprz oraz herbata mogą wpływać na twoje doświadczenie z marihuaną?

Istnieją pewne pokarmy, które zmieniają działanie marihuany, ostatecznie zmieniając odczucie narkotyku.

W zależności od tego, co czujesz i pożądanego rezultatu, może to być dobre lub złe. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz kontrolować wpływ, jaki marihuana może mieć na twój system i ostatecznie sterować przebiegiem swoich doświadczeń.

Chodzi o to, aby wykorzystać to, co wiesz, na swoją korzyść i upewnić się, że Twoja kuchnia jest odpowiednio zaopatrzona. Oto kilka przykładów produktów spożywczych, które wpływają na spożycie konopi:

Efekt jedzenia mango

Zgodnie z plotkami krążącymi w świecie marihuany, jeśli chcesz zwiększyć swój nastrój, zjedz trochę mango przed paleniem trawki. I okazuje się, że w tej legendzie jest jakaś logika, bo mango zawiera mircen.

Mircen to terpen, który, jak się uważa, zwiększa łatwość, z jaką kannabinoidy mogą przejść przez barierę krew-mózg. Mircen wiąże się z naszymi receptorami kannabinoidowymi, czyniąc je bardziej podatnymi na THC. Chociaż można również znaleźć ten terpen w innych pokarmach i ziołach, mango zawiera jego dużą ilość.

Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje doznania i potencjał na haju, zjedz świeże lub suszone mango na godzinę przed spożyciem konopi.

Efekt picia herbaty

Katechina to związek występujący w zielonej i czarnej herbacie. Odpowiada za promowanie uczucia relaksu, wiąże się z naszymi receptorami CB1. Należy pamiętać, że katechina sama stymuluje układ endokannabinoidowy. Stosowana w połączeniu z konopiami wywołuje uczucie euforii i radykalnie zmniejsza skutki stresu w organizmie.

Jeśli używasz marihuany, aby zmniejszyć stres lub niepokój, wypij filiżankę herbaty przed, w trakcie lub po jej spożyciu, aby zmaksymalizować efekt.

Efekty czarnego pieprzu

Czy słyszałeś kiedyś o starej sztuczce z czarnym pieprzem? Zapytaj hipisa ze starej szkoły, a powiedzą ci, że wymyślił to Willie Nelson…

Ziarna czarnego pieprzu mają zmniejszyć paranoję wynikającą z nadmiernego upalania i/lub palenia niewłaściwej odmiany. Niezależnie od tego, czy jest to zmielony pieprz lub czarny pieprz, wąchanie, żucie, jedzenie ci w tym pomoże.

Jak się okazuje, sztuczka z czarnym pieprzem jest dobra, a to dzięki terpenom. Według badań, cząsteczki te wywołują wyjątkowy efekt otoczenia w naszym systemie endokannabinoidowym. Badania wykazały, że te terpeny mogą być terapeutyczne, i co najlepsze – wystarczy je jedynie powąchać.

Podobnie jak mango, czarny pieprz zawiera mircen, terpen, który działa uspokajająco. Zawiera jednak również pinen, terpen znany z promowania zwiększonej czujności. Zamiast zaprzeczać efektowi drugiego, te dwa terpeny działają w harmonii, zachęcając do fizycznego relaksu, bez nadmiernego działania uspokajającego.

Ponadto pieprz czarny jest również bogaty w beta-kariofilen; terpen uważany za działający jako agonista receptora CB2 i blokujący sygnalizację neurozapalną. CBD może mieć podobny wpływ na nasz receptor CB2 i jest często stosowany w celu zmniejszenia skutków THC.

Jeśli zaczynasz odczuwać niepokój po używaniu marihuany, spróbuj powąchać trochę czarnego pieprzu. Zacznie stymulować system endokannabinoidowy w inny sposób, promując relaksację bez uspokojenia.

Podsumowanie

Wiele spożywanych przez nas pokarmów zawiera wiele tych samych związków, które można znaleźć w konopiach indyjskich. Kiedy je połączysz, możesz stworzyć zupełnie nowe wrażenia. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć haj, czy zrelaksować ciało, klucz do doskonałego doświadczenia z konopiami może być gdzieś w Twojej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.