Najczęściej polecane odmiany marihuany

feminizowane nasiona konopi

Istnieje wiele odmian marihuany, jednak jak wiadomo, są wśród nich gorsze i lepsze… a dzisiaj skupimy się na tych lepszych!

1. Super Silver Haze

Odmiana Super Silver Haze klasyfikowana jest jako A+. Występuje w bardzo jasnozielonym kolorze i ma słodko – owocowy zapach. Ma również owocowy smak. Jej efekty są bardzo silne. Może wywoływać uczucie senności i lenistwo. Sprawia, że jesteś szczęśliwy i gadatliwy. Wiadomo, że jest dobrą odmianą na wymioty, nudności, raka, AIDS i wiele innych chorób.

2. Jack Herer

Jack Herer oceniono na A. Jest to kombinacja odmian zarówno sativa jak i indica. Posiada śmierdzący zapach i wspaniały smak. Wymienia się ją jako idealną na stres oraz depresję.

3. Blueberry

Blueberry również oceniono na A. Wiadomo, że jest to w 80 procentach indica i w 20 procentach sativa. Ma zapach owoców jagodowych i smak borówek. Może powodować długotrwałe i euforyczne doznania. Jest dobrą odmianą na ból, stres i wiele innych dolegliwości.

4. Rocket Banana

Odmiana klasyfikowana jako AA++. Ma bardzo przyjemny zapach i smak. Naprawdę smakuje jak kombinacja banana i pomarańczy, z lekko pikantnymi nutami. Znana jest jako jedna z najlepszych odmian na świecie. Dobrze sprawdza się w leczeniu chronicznego bólu i wielu innych dolegliwości.

5. Chocolate Haze

Chocolate Haze ocenia się na A+. Ma ziemisty i leśny zapach. Smak jest również ziemisty, ale posiada on niepowtarzalny, czekoladowy posmak. Odmiana dobrze sprawdzi się w stanach lękowych, atakach paniki, depresji, bezsenności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.