Legalna marihuana w Wirginii

feminizowane nasiona konopi

Legalizacja marihuany jest od dawna gorącym tematem. Niektóre stany w Stanach Zjednoczonych już przystąpiły do legalizacji, ale większość z nich nie zdołała jeszcze prawidłowo uregulować tych praw. Fakt, że urzędnicy federalni są i zawsze byli przeciwko marihuanie jeszcze bardziej pogarsza stan rzeczy. Uniemożliwia to wielu urzędnikom stanowym podejmowanie bardzo dobrych działań na rzecz nowo narodzonego przemysłu cannabis.

Wśród ostatnich stanów, które przystąpiły do miejsc, w których legalna jest marihuana dołączyła Zachodnia Wirginia. Jest ona 29 stanem USA, który podjął działanie. Jim Justice miał zaszczyt podpisać projekt ustawy pozwalając tym samym na stosowanie marihuany. Jednak rekreacyjne stosowanie leku nadal stoi pod znakiem zapytania.

Bardzo rzadko można usłyszeć słowa, które mówią na korzyść marihuany i pochodzą od urzędnika. Jednak Jim Justice swoją przemową rozpalił nadzieje w serach wielu ludzi, którzy popierają medyczne zastosowanie marihuany. Podczas krótkiej ceremonii Jim przemawiając przekazał dobre wiadomości, a następnie podpisał ustawę i pozwolił Zachodniej Wirginii na wstąpienie między szereg 28 innych stanów USA, które zalegalizowały marihuanę.

Jim Justice wygłosił krótką przemowę, a jego słowa poruszyły publiczność w takim stopniu, że wiele osób zareagowało wręcz emocjonalnie. Mówił on o tym, jak bardzo pomocna może być medyczna marihuana oraz że branża potrzebuje wsparcia, aby móc rosnąć w przyszłych latach.

Jim Justice powiedział:

„Dzisiaj jest dzień, który ilustruje współczucie, jakie mieszkańcy Zachodniej Wirginii mają do swoich bliźnich.” Następnie kontynuował aprobatę kroku podjętego przez republikanina Michaela Folka. To przy jego pomocy wniosek przeszedł pomyślnie przez Izbę Delegatów.

Działania te pokazują, że nie musisz być doskonały, aby iść we właściwym kierunku. Zachodnia Wirginia nie jest idealnym stanem, ale kierunek, który zdecydowała się podjąć na pewno zaowocuje dla państwa, jego mieszkańców oraz całego kraju. Nadal istnieją pewne ograniczenia dotyczące produkcji, stosowania oraz dystrybucji leku, ale oczekuje się, że zmieni się to wraz z ubiegiem czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.