Recenzja Nasion Marihuany Odmiany Amnesia

feminizowane nasiona konopi

Jest to typowa odmiana, w której dominuje sativa. Ma wspaniałe efekty i świetne zdolności gojenia. Amnesia jest ulubioną odmianą wśród pacjentów medycznej marihuany, ze względu na wysoki poziom THC oraz kompleksowość.

Amnesia jest skrzyżowaniem odmian Cinderella 99, legendarnego szczepu Jack Herer i Skunk #1. Amnesia jednak pojawia się również z innych skrzyżowań, jak na przykład Haze, Skunk #1 oraz Northern Lights.

1. Efekty

Amnesia jest bardzo przyjemnym szczepem, znany z efektów podnoszących. Oferuje on przede wszystkim uczucie podniecenia, i zastrzyk energii w połączeniu z odrobiną dobrego samopoczucia i lepszego nastroju.

Ten szczep jest niewiarygodnie potężnym wariantem i powinien być stosowany tylko przez doświadczonych palaczy. Amnesia ma dosłownie zdolność do sprawiania, że zapomnisz się na chwilę, dzięki czemu poczujesz się swobodnie i bez problemów, nawet w najtrudniejszych chwilach. Jest mocny i powinien być stosowany w mniejszych dawkach, ponieważ efekty mogą zjawić się bardzo szybko.

Amnesia jest wspaniała w wywoływaniu euforii, podkreślając wszelkie szczęśliwe uczucia, jakie w sobie masz.

2. Zapach

Amnesia posiada wyjątkowo słodki aromat, o ostrym zapachu cytrusów. Typowa sativa, w której dominuje silny aromat ziemi.

3. Smak

Ta piękna roślina posiada smak, który jest wyjątkowo przyjemny. Amnesia smakuje jak świeża sosna, słodka ziemia. Odmiana ta zawiera nuty cytrusowe i pozostawia silny, słodki posmak w ustach.

4. Działania niepożądane

Amnesia może powodować nieco niewygodne działania niepożądane, szczególnie u tych, którzy nie są przyzwyczajeni do jego mocy.

5. Medycyna

Amnesia jest idealnym wyborem wśród klientów medycznej marihuany, którzy nie odnaleźli pomocy w mniej mocnych odmianach. Ta sativa jest idealna w leczeniu chorób nieuleczalnych, umożliwiając pacjentom uzyskanie pomocy, gdy cierpią na wieloletni stres, pozwalając im się odprężyć i pozbyć problemów.

Ta odmiana jest również ulubionym wyborem tych, którzy szukają alternatywnych sposobów na leczenie stanów depresyjnych, ponieważ pozwala takim osobom myśleć bardziej pozytywnie i po prostu odczuwać szczęście. Amnesia pozwala złagodzić uczucie lęku, a także złagodzić objawy związane z zaburzeniami PTSD i innymi urazami.

6. Uprawa

Amnesia jest potencjalnie wysokowydajnym wariantem, co czyni go popularnym wśród producentów, którzy poszukują łatwej w uprawie opcji. Ten szczep kocha zdrowy i umiarkowany klimat, najlepiej jeden ze śródziemnomorskich typów jeśli chodzi o uprawę outdoor.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec października.

Nasiona marihuany odmiany Amnesia Haze dostaniesz w sprawdzonym sklepie THC-THC:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.