Globalne Implikacje a Marihuana

feminizowane nasiona konopi

W ciągu kilku ostatnich lat obserwujemy gwałtowny wzrost liczby krajów, w których ludzie mogą legalnie przyjmować leki z marihuaną.

Australia, Jamajka, Irlandia, Niemcy i Kanada zalegalizowały medyczną marihuanę w 2016 roku. Kanada zalegalizowała także jej rekreacyjne wykorzystanie.

Kiedy jakikolwiek kraj liberalizuje swoje przepisy dotyczące marihuany, zwiększa się świadomość oraz rozwojowi podlegają badania nad cannabis.
Na przykład Izrael, światowy lider w badaniach nad marihuaną, był jednym z pierwszych krajów, który wyraził zgodę na medyczne wykorzystanie marihuany.

Więcej badań dotyczących marihuany oznacza więcej dowodów potwierdzających jej medyczne właściwości, co także ułatwia zwolennikom substancji legalizację jej w różnych krajach.

Obecnie zalegalizowano medyczne wykorzystanie marihuany w Peru. W zależności od tego, czy Peru będzie mogło eksportować marihuanę, czy nie, nowe przepisy mogą dodatkowo sprawić, że marihuana stanie się tam czynnikiem rozwoju gospodarczego.

Przemysł medycznej marihuany kwitnie na całym świecie, a Peru leży w sąsiedztwie trzech krajów, które umożliwiają dostęp do medycznej marihuany. Jeśli prawodawstwo wzmocniłoby obszar handlu, inne kraje mogłyby mieć więcej motywacji do legalizacji medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.