Karmi Dziecko Żelkami z Marihuaną

feminizowane nasiona konopi

Matka z Wyoming daje swojemu 4 – letniemu dziecku żelki z marihuaną.

Partner kobiety powiedział, że dała ona dziewczynce żelki „na uspokojenie”.

Casper, Wyoming – Kobieta z Wyoming otrzymała zarzut czterech lat więzienia po tym, jak karmiła swoją córkę żelkami z marihuaną.

Casper Star-Tribune mówi, że Vanessa Smith została skazana w piątek zaraz po tym, jak przyznała się do winy, a mianowicie, że podawała swojej małoletniej córce produkty z marihuaną oraz narażała dziecko na metaamfetaminę, co daje dwie poważne zbrodnie.

Smith została skazana na cztery do pięciu lat więzienia za oba przestępstwa, jednak wyrok został wydany w zawieszeniu. Jeśli przejdzie ona bez problemu przez okres zawieszenia, nie będzie musiała iść do więzienia.

Dokumenty sądowe mówią, iż policja twierdziła, że Smith wróciła z Kolorado z marihuaną, którą nabyła w aptece. Po zauważeniu, że dziewczynka wydaje się nieco dziwnie zachowywać, siostra Smith zapytała o dziecko, a partner matki bez ogródek przyznał się, że matka dała jej żelki na uspokojenie.

Smith początkowo nie przyznawała się do winy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.