Starsi Amerykanie Chcą Medycznej Marihuany

feminizowane nasiona konopi

Nowe badanie: Starsi Amerykanie chcą medycznej marihuany, ale nadal nie są za pełną legalizacją.

Nowe badanie rzuca nowe światło na poglądy starszych Amerykanów.

Czterech na pięciu dorosłych Amerykanów w podeszłym wieku popiera stosowanie medycznej marihuany, jeśli zaleci ją lekarz, jak pokazuje nowy sondaż przeprowadzony przez naukowców z University of Michigan Institute for Healthcare Policy and Innovation.

Nowy sondaż National Poll on Healthy Aging, sponsorowany przez AARP i Michigan Medicine wykazał, że 70 procent starszych osób dorosłych jest otwarta na omawianie medycznej marihuany ze swoim lekarzem.

„Mimo iż tylko sześć procent naszych respondentów twierdziło, że stosowało marihuanę do celów medycznych, 18 procent powiedziało że zna kogoś, kto ją stosował” mówi Pretii Malani z University of Michigan, dyrektor ankiety.

„Biorąc pod uwagę to, że medyczna marihuana jest coraz szerzej dostępna, coraz więcej osób rozważa jej stosowanie. Sama substancja staje się coraz bardziej interesującą kwestią zarówno dla pacjentów, dostawców, prawodawców jak i lekarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.