Rzeczy, które sprawiają, że jesteś towarzyskim palaczem

feminizowane nasiona konopi

Wszyscy jesteśmy czasem trochę winni i zapominamy od czasu do czasu o naszych manierach… Niezależnie od tego, czy palisz ze znajomymi, czy palisz na imprezie, jest kilka rzeczy o których warto pamiętać, aby być dobrym, i uprzejmym palaczem, który zostanie z pewnością zaproszony na kolejne sesje palenia.

1. Szanuj otoczenie.

Tak jak w codziennym życiu, należy zawsze wyrzucać śmieci i zostawiać miejsce czystszym niż je zastałeś. Zasadniczo: nie bądź świnią.

2. Nie bądź żebrakiem.

Podobnie jak pierwsza wskazówka, dotyczy to również codzienności. Więc, jeśli nie masz marihuany, niech wszyscy o tym wiedzą. Również, nie oczekuj, że automatycznie należy ci się marihuana – ale to nie oznacza, że nie możesz powiedzieć znajomym, że będziesz bardzo szczęśliwy, jeśli podzielą się z tobą tym co mają.

3. Nie wymądrzaj się.

Jeśli twierdzisz, że jesteś doświadczonym palaczem to zachowuj się jakbyś nim był – nie zachowuj się jak idiota i bądź przyjazny dla ludzi, z którymi palisz. Jeśli jesteś gospodarzem, bądź szczery i gościnny. Jeśli jesteś gościem, bądź szczery i przyjazny.

4. Nie zachowuj się jak stereotypowy palacz.

Czasy się zmieniają, tak jak piętno, które otacza cannabis. Nie wzmacniaj negatywnych aspektów stereotypu palacza.

5. Pamiętaj, to ty masz kontrolę.

Choć nie uzależnia fizycznie, marihuana może uzależniać psychicznie, ale nie pozwól, aby twoje życie się wokół niej obracało.

6. Zrelaksuj się i ciesz się hajem.

Jeśli jesteś na haju, po prostu ciesz się nim i bądź w tym najlepszy, jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz być towarzyski, to łatwe: po prostu bądź. Ale jeśli wolisz obserwować całą sytuację, to również łatwe: obserwuj. Każdy z nas jest całkiem inny, każdy z nas ma swoją własną definicję na idealny haj.

7. Ciesz się towarzystwem.

Jeśli wolisz się zrelaksować i po prostu obserwować, możesz to zrobić, ale również możesz dosiąść się do grupki osób i porozmawiać. Ludzie na ogół chcą wiedzieć, kim jest ta nieodzywająca się osoba na imprezie.

8. Uśmiechnij się!

Wiesz, że życie może być trudne… dlatego weź bucha i pomyśl. Życie to podróż, a na drodze zawsze będą górki i doły. Pamiętaj, jutro jest nowy dzień.

9. Przynieś przekąski.

Okej, ten podpunkt sami wymyśliliśmy… Ale kiedy tylko masz okazję, zawsze przynoś ze sobą przekąski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.