4 powody, dla których warto spróbować koncentraty

feminizowane nasiona konopi

Nudzi ci się już palenie zwykłego, suszonego zioła? W takim razie nadszedł czas, aby przerzucić się na koncentraty!

Po wieloletnim paleniu zioła, możesz dojść do punktu, w którym potrzebujesz mniejszej lub większej zmiany. Na szczęście, istnieje wiele opcji!
Jeśli jeszcze nie próbowałeś koncentratów, nadszedł idealny czas aby to zrobić. Dla tych, którzy nie są świadomi tego, czym są koncentraty, są one dokładnie tym, na co wskazuje ich nazwa: skoncentrowanym związkiem THC lub CBD.

1. Niesamowity smak

Nie próbujemy powiedzieć, że kwiat nie smakuje wyśmienicie – o nie, nie. Jednak koncentraty, dla tych, którzy ich jeszcze nigdy nie próbowali, nie można porównać do niczego z czym mieliście wcześniej styczność. Smak jest gładki, po prostu pyszny – delikatnie można porównać go do jedzenia nugatu. Oczywiście, zależy od tego jaki typ koncentratu będziesz miał w rękach, ale uwierz nam, smak to coś niezapomnianego w tym przypadku!

2. Nabyłeś tolerancję

Po paleniu marihuany przez jakiś czas, nasz organizm ma tendencję do budowania tolerancji. Oczywiście, jedną z opcji jest całkowita, dłuższa przerwa od palenia, która jest od czasu do czasu konieczna, ale także niezbyt przyjemna.
Inną opcją jest przejście na coś silniejszego – czyli na koncentraty.

Koncentraty BHO są znacznie silniejsze niż kwiaty. Oznacza to, że są one idealna dla tych, którzy nabyli wysoką tolerancję.

3. Haj utrzymuje się dłużej

Za pierwszym razem, kiedy palisz zioło, haj może utrzymywać się przez dobrych kilka godzin – możliwie pięć, sześć, a nawet siedem. Jednak im dłużej palisz, tym trudniej jest odtworzyć to uczucie, bez względu na to jak wilgotna jest marihuana.

Zatem jakie jest na to rozwiązanie? Wysokiej jakości koncentraty oczywiście!

4. Haj jest mocniejszy

Haj po koncentratach jest nie tylko trwalszy, ale także o wiele mocniejszy niż ten po zapaleniu trawki. Jak wspomnieliśmy powyżej, koncentraty są o wiele mocniejsze niż suszone kwiaty. O ile mocniejsze?
Weźmy po pierwsze pod uwagę to, że nazywa się je „koncentratami”! W testach, koncentraty wykazują aż 80 procent obecności THC, więc odpocznij na chwilę od kwiatów i spróbuj!

A ty, próbowałeś kiedyś koncentratów? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.