Cannabis specjalnie dla zwierząt domowych

feminizowane nasiona konopi

Kiedy twój zwierzak zachoruje lub coś mu się stanie, zabierasz go zazwyczaj do weterynarza. Na szczęście, w większości przypadków, lekarze są w stanie pomóc. Jednak bywa także inaczej, a ty jesteś wtedy zmuszony pożegnać się ze swoim przyjacielem znacznie wcześniej niż tego oczekiwałeś.
Niektórzy właściciele zwierząt domowych w krytycznych przypadkach podają swoim pupilom cannabis; odkrywając tym samym, że marihuana daje im nowe życie.

Firmy specjalizujące się w marihuanie dla zwierząt domowych zaczynają pojawiać się w krajach, w których cannabis jest legalne. Oczywiście profesjonalne firmy nie produkują smakołyków z THC, które spowodują, że twój zwierzak będzie na haju. Firmy, takie jak CannaCompanion produkują i sprzedają suplementy CBD. W przypadku zwierząt cannabis jest zazwyczaj stosowane w leczeniu stanów zapalnych stawów i nowotworów. Okazuje się, że leczenie tych stanów za pomocą CBD sprawdza się równie dobrze u ludzi jak i u zwierząt.

Zbyt wielu z nas w pewnych momentach swojego życia obserwowało jak nasze zwierzęta cierpią z powodu wyniszczających chorób, kiedy najlepszym i jedynym wyjściem okazywało się uśpienie ich. Teraz istnieje opcja, która jest realna – marihuana.

Czy w krytycznym przypadku, zdecydowałbyś się na stosowanie cannabis u swojego zwierzaka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.