nasiona marihuany thc, konopi, cannabis, feminizowane, automatic, plon xxl

Cannabis specjalnie dla zwierząt domowych

Cannabis specjalnie dla zwierząt domowych, f2seeds, f2 seeds

Kiedy twój zwierzak zachoruje lub coś mu się stanie, zabierasz go zazwyczaj do weterynarza. Na szczęście, w większości przypadków, lekarze są w stanie pomóc. Jednak bywa także inaczej, a ty jesteś wtedy zmuszony pożegnać się ze swoim przyjacielem znacznie wcześniej niż tego oczekiwałeś.
Niektórzy właściciele zwierząt domowych w krytycznych przypadkach podają swoim pupilom cannabis; odkrywając tym samym, że marihuana daje im nowe życie.

Firmy specjalizujące się w marihuanie dla zwierząt domowych zaczynają pojawiać się w krajach, w których cannabis jest legalne. Oczywiście profesjonalne firmy nie produkują smakołyków z THC, które spowodują, że twój zwierzak będzie na haju. Firmy, takie jak CannaCompanion produkują i sprzedają suplementy CBD. W przypadku zwierząt cannabis jest zazwyczaj stosowane w leczeniu stanów zapalnych stawów i nowotworów. Okazuje się, że leczenie tych stanów za pomocą CBD sprawdza się równie dobrze u ludzi jak i u zwierząt.

Zbyt wielu z nas w pewnych momentach swojego życia obserwowało jak nasze zwierzęta cierpią z powodu wyniszczających chorób, kiedy najlepszym i jedynym wyjściem okazywało się uśpienie ich. Teraz istnieje opcja, która jest realna – marihuana.

Czy w krytycznym przypadku, zdecydowałbyś się na stosowanie cannabis u swojego zwierzaka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.