Stany Lękowe i Paranoja?

feminizowane nasiona konopi

Stany lękowe i paranoja to dwa najczęściej występujące negatywne skutki uboczne nadużywania stosowania marihuany. Naukowcy uważają, że powodem może być to, iż twoje receptory kannabinoidowe zlokalizowane są bezpośrednio w ciele migdałowatym, w którym aktywowana jest taka reakcja.

Ciało migdałowate odpowiada za strach, a THC może nadmiernie stymulować szlaki nerwowe. Może wywoływać wszystko od łagodnej reakcji na stres do skrajnej paranoi. Jest to szczególnie częste wśród nowych lub niedoświadczonych użytkowników.

Co ciekawe, marihuana może łagodzić niepokój oraz PTSD, prawdopodobnie przy użyciu tego samego mechanizmu. Tak więc to samo, co może uspokajać nerwy strachu może je także pobudzać – w przypadku zbyt dużej dawki.

Głównymi rzeczami, o których powinno się pamiętać podczas doświadczania paranoi to z pewnością nawodnienie, oddychanie, wzięcie prysznica, relaks, drzemka, słuchanie spokojnej muzyki itp.

Zasadniczo możesz udawać, że masz dzień spa i po prostu poczekaj, aż niepożądane uczucie odejdzie. Wskazówki te mogą być naprawdę pomocne i mogą sprawić, że negatywne doświadczenie zostanie zapamiętane jako pozytywne.

Jednak jeśli doświadczasz naprawdę intensywnej paranoi, te sposoby mogą okazać się niemożliwe do wykonania. Ale nie przejmuj się, istnieją jeszcze inne wyjścia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.