Przechowywanie cannabis z dala od dzieci

feminizowane nasiona konopi

Kiedy marihuana jest częścią twojego życia, ale spoczywają na tobie obowiązki rodzicielskie sprawa staje się nieco bardziej skomplikowana. Aby odpowiedzialnie korzystać z cannabis, kluczowe jest zapewnienie, aby nieletnie dzieci nie miały dostępu do miejsca, w którym trzymasz cannabis. Dzisiaj mamy dla ciebie krótki przewodnik jak mieć pewność, że twoje dzieci będą bezpieczne.

Odnotowuje się spore piętno spoczywające na rodzicach stosujących cannabis, ale na szczęście wraz z biegiem czasu postawa społeczna nieco się zmienia; a w wielu miejscach to prawo zmienia podejście do sprawy. Równoważenie obowiązków rodzicielskich z dbaniem o siebie sprawia, że coraz więcej rodziców zaczyna korzystać z cannabis.

Rodzice powinni mieć czas dla siebie oraz miejsce, w którym mogą pobyć sami i wtedy dopiero korzystać z cannabis. Poza kwestiami prawnymi – nie należy eksponować osoby małoletnie na marihuanę. Jednak z pewnością będziesz chciał przechowywać marihuanę w domu, a dzieci jako ciekawe wszystkiego, a już z pewnością przedmiotów zabronionych, będą pytać lub próbować sprawdzić co to dokładnie jest.

Najlepsze wskazówki dotyczące ukrycia cannabis

W przypadku, gdy twoje dzieci będą szukać marihuany, możesz się do tego dobrze przygotować unikając umieszczania jej w najbardziej oczywistych miejscach. Kuchnia jest pierwszym tego rodzaju miejscem. Przecież to właśnie tam przechowuje się wiele smakołyków i ciasteczek. Możesz też pomyśleć o „fałszywej marihuanie” – takiej jak na przykład kolorowa puszka schowana z tył¨szafki, w której umieścisz liście herbaty. Oczywiście w kuchni znajduje się wiele kolorowych i atrakcyjnych dla dzieci puszek. Jeśli musisz przechowywać cannabis w kuchni lub spiżarni, pomyśl o wybraniu mylącej okładki – kawy rozpuszczalnej, lub jakiegoś nudnego dla dzieci jedzenia jak na przykład suszone śliwki czy owsianka.

Wybierz coś, co naturalnie nie przyciąga uwagi dzieci. Jednak pamiętaj, żeby nie wybierać czegoś, co ich wręcz odstrasza, ponieważ może tutaj zadziałać odwrotna psychologia. Pamiętaj także, że im wyższa kryjówka, tym dalej od ich zasięgu wzroku.

Jeśli jednak kuchnia nie jest przymusowym wyborem, rozważ na przykład zakupienie książkowej obudowy ze schowkiem – i włożenie tam marihuany.

Zabezpiecz marihuanę

Przechowywanie marihuany poza częścią mieszkalną może wydawać się nieco ryzykowne. Ale nie ważne, czy to w domu czy poza nim, nowoczesna technologia zapewnia wiele możliwości monitorowania tego co dzieje się z marihuaną. Istnieją naprawdę niedrogie kamery internetowe, które można podłączyć do WiFi a które powiadamiać cię będą o wykryciu ruchu.

Jeśli posiadasz dobrą kryjówkę oraz masz możliwość monitorowania jej – pamiętaj, że w tym przypadku więcej znaczy lepiej. Im więcej środków ostrożności tym lepiej. Być może w ogóle powinieneś zacząć od trzymania marihuany pod kluczem. Istnieje wiele pojemników na klucze lub zamki szyfrowe. Droższe modele mogą nawet wymagać identyfikacji odcisków palców, więc nawet jeśli marihuana zostanie znaleziona przez dzieci, fizycznie nie będą one w stanie się do niej dostać.

Edukuj swoje dzieci

Poza wszystkimi wskazówkami, w pewnym momencie będziesz musiał po prostu porozmawiać ze swoimi dziećmi o marihuanie. Chociaż istnieje szereg technicznych środków ostrożności, które można podjąć aby uniemożliwić dzieciom dostęp do marihuany, dzieci reagują dobrze kiedy okazuje im się szacunek. Musisz być silny i stanowczy, ale także uczciwy. Dzieci doceniają, kiecy traktuje się je jako sprytne i rozumne istoty – i faktycznie, wiele z nich może zrozumieć szczerą rozmowę.

Młodszym dzieciom należy powiedzieć, że jest to lek dla dorosłych i nie powinny go dotykać właśnie ze względu na swoje zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.