Podróżowanie z Marihuaną

feminizowane nasiona konopi

Wszystko, co musisz wiedzieć, podróżując z konopiami.

Podobnie jak alkohol, konopie można łatwo znaleźć w krajach, w których są one zalegalizowane. Trudną częścią jest przekraczanie granic państwowych. W tej nowej epoce legalizacji tylko niektórzy ludzie uważają konopie za skuteczną substancję leczniczą, podczas gdy reszta populacji krzywo patrzy na nią jako na nielegalny narkotyk. Jeśli jesteś osobą, która używa marihuany w celach leczniczych lub rekreacyjnych, podróżowanie może być radosne tylko wtedy, gdy zostawisz za sobą wszystkie powody do niepokoju i zdenerwowania. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać podczas podróży z marihuaną.

Poznaj zasady, zanim zabierzesz ze sobą konopie

Szczerze mówiąc, istnieją nieco mylące przepisy dotyczące podróżowania z konopiami indyjskimi, biorąc pod uwagę, że legalizacja w kilku krajach skomplikowała sytuację. Ale każdy kraj ustalił zasady posiadania, ilości, celu użycia itp. Musisz być ich świadomy, aby uniknąć kłótni z urzędnikami bezpieczeństwa. Zbadaj i spróbuj zrozumieć terminy, które pasują do Twojej sytuacji, takie jak trasa podróży itp., I na tej podstawie podejmij świadomą decyzję. W rzeczywistości konsekwencje posiadania również różnią się w zależności od kraju, dlatego przed podjęciem decyzji o podróżowaniu z konopiami musisz dobrze znać przepisy. Podczas gdy niektóre miejsca mogą po prostu poprosić Cię o wyrzucenie swoich zapasów przed wejściem na pokład, inne mogą umieścić cię w więzieniu.

Personel ds. bezpieczeństwa transportu musi sprawdzić co masz ze sobą

TSA posiada procedury przesiewowe, których głównym celem jest uniknięcie ewentualnych zagrożeń dla lotnictwa. Rozmawiając z agentami TSA, zrozumiesz, że kontrole te rzadko obejmują polowanie na nielegalne narkotyki. Prawdopodobnie nie sprawdziliby każdej posiadanej butelki, aby wiedzieć, czy konopie są składnikiem aktywnym, lub oskarżą Cię o posiadanie kremu CBD lub olejków CBD. Tak więc, jeśli odkryją jakąkolwiek substancję, która ich zdaniem narusza kodeks państwa, angażują organy ścigania do podjęcia decyzji w tej samej sprawie.

A co z medyczną marihuaną?

Pierwszą kwestią, o której musisz pamiętać, jest to, że w krajach, w których marihuana jest nielegalna, cel użycia nie ma żadnej wartości. Tak więc, niezależnie od tego, czy masz ze sobą marihuanę do celów rekreacyjnych, czy jako lekarstwo, jeśli prawo uzna to za nielegalne, konsekwencje będą zależeć od kraju. Ale są pewne miejsca, które tolerują używanie marihuany jako substancji medycznej. W takim przypadku musisz pamiętać o następujących punktach.

Poznaj ograniczenia: tylko dlatego, że uzasadniasz stosowanie marihuany jako medyczne, wcale nie musi być to dozwolone. Istnieje ograniczenie dotyczące dozwolonych limitów, które można wnosić na pokład. Odwołaj się do nich i trzymaj się tych limitów, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Nie zapomnij o dokumentacji: jeśli planujesz mieć ze sobą medyczną marihuanę, odpowiednia dokumentacja medyczna powinna być zawsze przy tobie. Postaraj się być obecny przy stanowiskach kontrolnych nieco wcześniej, aby przejść przez cały proces bez paniki z powodu spóźnienia się na lot. Ma to również zastosowanie, jeśli używasz domowej marihuany do celów medycznych.

Staraj się nie sprawiać problemów i trzymaj marihuanę w bagażu podręcznym: Nie możesz mieć ze sobą brudnego waporyzatora i palić sobie go kiedy chcesz; upewnij się, że wyczyściłeś waporyzator.
Ponadto, zamiast umieszczać go w bagażu nadawanym, umieść go w bagażu podręcznym, a w ten sposób unikniesz kłopotów ze swoim bagażem.

Wiele zmian, których można się spodziewać po legalizacji, może nie mieć odzwierciedlenia w każdym prawie w każdym kraju. Upewnij się więc, że drobne szczegóły nie zepsują całej Twojej podróży. Zawsze możesz je spożyć przed wyjazdem, a nawet posiadać artykuły spożywcze z marihuaną, takie jak owocowe żelki z konopi, cukierki lub napoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.