Żelki To Najpopularniejsza Opcja Spożywania Marihuany 

feminizowane nasiona konopi

Żelki to najpopularniejsza jadalna opcja spożywania marihuany.

Po przeczytaniu tego wpisu na blogu o popularności żelków dowiesz się:

• Dlaczego żelki są tak popularne wśród koneserów konopi
• Jak najlepiej spożywać żelki, aby zapewnić sobie bezpieczny, zabawny i relaksujący czas.

Produkty spożywcze z marihuaną przebyły długą drogę od czasu ciasteczka, które najlepszy przyjaciel starszego brata twojego przyjaciela dał ci na studiach.

Postępy w technikach ekstrakcji THC i metodach pieczenia umożliwiły dodawanie konopi do różnych smakołyków i napojów.

Najpopularniejszym dzisiaj produktem spożywczym z marihuaną są żelki. Prawdopodobnie dlatego, że pozwalają nam wrócić do czasów dzieciństwa, kiedy żelki były powszechnie dostępne i preferowanym sposobem dostarczania cukru do organizmu. Teraz jednak z wielu powodów służą one również jako idealny system dostarczania konopi.

Dlaczego żelki są tak popularne?

Niezależnie od tego, czy są to żelkowe misie czy inne żelki, żelkami bez konopi od dziesięcioleci cieszą się praktycznie wszyscy. Może to pomóc wyjaśnić, dlaczego żelki z konopiami indyjskimi są również popularne wśród osób w wieku 21 lat i starszych.

Żelki posiadają długą żywotność

Niezależnie od tego, czy wolisz artykuły spożywcze jako okazjonalny smakołyk, czy spożywanie ich na co dzień, ważny jest okres przydatności do spożycia. Kupowanie hurtowe często jest tańsze. Żelki dobrze trzymają się z upływem czasu, o ile znajdują się w zapieczętowanym opakowaniu i zabezpieczone w chłodnym, ciemnym miejscu.

Oznacza to, że możesz kupić dużą paczkę i wybrać preferowaną wielkość porcji bez poczucia, że ​​ścigasz się z czasem ważności.

Żelki łatwo można schować w torbie

Chociaż brownie i ciasteczka są pyszne, może wydawać się dziwne, gdy wyciągasz pełne ciastko z torby lub torebki i zaczynasz chrupać. Te słodkie smakołyki mogą również stopić się z gorąca, jeśli zostawisz je w samochodzie. Może to sprawić, że zabranie ich ze sobą będzie trochę kłopotliwe.

Żelki są z natury łatwiejsze w transporcie. Z łatwością zmieścisz je w plecaku, czy małej torebce. Jeśli przypadkowo zostawisz je w samochodzie, wyższa temperatura topnienia pektyn oznacza, że ​​nie zamienią się w lepki bałagan.

Łatwa kontrola wielkości porcji

Żelki to idealna wielkość porcji do jedzenia. Podobnie jak wspomniane powyżej ciastko, większe smakołyki utrudniają dokładne określenie, ile THC spożywasz, jeśli zdecydujesz się zjeść tylko porcję batonu. Żelki zapewniają ci jednak lepszą kontrolę. Możesz włożyć jedną lub kilka do ust, ale zawsze najlepiej zacząć powoli.

Jak spożywać żelki?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z żelkami, możesz mieć pytania dotyczące tego, jak najlepiej je spożywać. Chociaż kuszące jest objadanie się nimi, jakby były twoim ulubionym słodkim przysmakiem, powinieneś skupić się na znalezieniu idealnej wielkości porcji dla swoich potrzeb, zanim wskoczysz do opakowania.

1. Zacznij powoli

Podobnie jak w przypadku wszystkich artykułów spożywczych, zacznij powoli.

Artykuły spożywcze uderzają w twoje ciało inaczej niż inne metody konsumpcji konopi. Efekty zwykle pojawiają się po pewnym czasie, a następnie utrzymują się przez dłuższy czas. Oznacza to, że zawsze powinieneś zaczynać od małej porcji i odczekać chwilę, zanim sięgniesz po kolejną. Ogólnie rzecz biorąc, ten okres oczekiwania powinien wynosić co najmniej godzinę i należy trzymać się jednego żelka na raz, dopóki nie dowiesz się dokładnie, jak to konkretne jadalne wpływa na ciebie.

2. Upewnij się, że jesteś zrelaksowany

Paranoja może być częstym skutkiem ubocznym konsumpcji konopi. Chociaż może być trudno odrzucić te myśli w miarę ich pojawiania się, możesz podjąć środki ostrożności przed spożyciem żelków, aby upewnić się, że doświadczenie przebiegnie gładko.

Na przykład pamiętaj, aby zarezerwować kilka godzin, w których nie masz dokąd pójść ani żadnych obowiązków, którymi możesz się zająć.

3. Pozostań w bezpiecznym środowisku

Kolejnym kluczowym środkiem ostrożności jest upewnienie się, że jesteś w bezpiecznym miejscu do spożywania żelków. To powinien być twój dom lub dom przyjaciela. Otaczaj się ludźmi, którzy mogą się tobą opiekować i sprawić, że poczujesz się komfortowo. Zawsze powinien być ktoś, kto ma doświadczenie z artykułami spożywczymi, aby mógł pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich potencjalnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.