Jak Rozpoznać Wysokiej Jakości Nasiona Marihuany?

feminizowane nasiona konopi

Czy wiesz, że możesz stwierdzić, czy nasiona marihuany są dobrej jakości, czy nie, zanim je kupisz? Takie działanie pomaga uniknąć marnowania pieniędzy na nasiona niskiej jakości i uzyskać dobre zbiory. Jeśli więc szukasz najlepszych sposobów na zakup wysokiej jakości nasion marihuany, to jesteś we właściwym miejscu. Oto główne kwestie, na które należy zwrócić uwagę i zrobić przy zakupie nasion konopi:

WYGLĄD ORAZ ODCZUCIE

Przyzwyczajenie się do tego, jak wyglądają wysokiej jakości nasiona marihuany, jest jednym z niezawodnych sposobów uzyskiwania najlepszych nasion. Jeśli chodzi o wygląd nasion marihuany, szukaj tych w odcieniach czerni i szarości. Nasiona z tą cechą są zwykle lepsze genetycznie i zdrowsze w porównaniu z tymi, które jej nie posiadają. Ponadto, nasiona w tych odcieniach mogą posiadać tzw. tygrysie paski, co jest kolejną cechą świadczącą o wysokiej jakości.

Wysokiej jakości, zdrowe nasiona również wydają się mieć woskową powłokę na swoich skorupkach. Aby mieć pewność, że nasiona, które chcesz zakupić posiadają tę cechę, wystaw je na działanie jasnego światła. Powinieneś zauważyć efekt połysku.

Inną rzeczą, którą powinieneś zrobić przed zakupem nasion, jest dotknięcie ich i sprawdzenie, czy są twarde. Aby to zrobić, użyj palca wskazującego i kciuka, aby wycisnąć jedno z nasion. Nie ściskaj ze zbyt dużą siłą, ale z wystarczającą, aby sprawdzić, jak bardzo sprężyste jest nasiono. Jeśli nasiono nie pęka ani nie wygina po naciśnięciu, świadczy to o jego jakości. Nasiona niskiej jakości zwykle kruszą się lub pękają po przyłożeniu do nich nacisku. Tak więc ściskanie może być doskonałym sposobem określenia, czy są one tym, czego szukasz.

Młode i niedojrzałe nasiona marihuany są zwykle biało-zielone. Szanse na kiełkowanie młodych nasion są bardzo niskie, a jeśli tak się stanie, zajmie to dużo czasu. Możesz kupować różne rodzaje marihuany w optymalnym wieku od najlepszych sprzedawców, aby zapewnić najwyższą jakość plonów.

TEST WODNY

Ten test jest łatwy do wykonania i skuteczny w określaniu jakości nasion marihuany.

Do szklanego słoika wlej trochę wody destylowanej lub źródlanej i włóż do niej kilka nasion. Jeśli nasiona utrzymują się na powierzchni wody, istnieje szansa, że ​​są złej jakości i nie należy ich kupować. Wysokiej jakości nasiona powinny zatopić się w wodzie.

Musisz jednak dać testowi trochę czasu, zanim wyciągniesz wnioski, ponieważ może im to chwile zająć. Jak długo powinien zatem trwać test? Około jednej lub dwóch godzin powinno wystarczyć, aby uzyskać wyniki. Nasiona wysokiej jakości potrzebują czasu, aby wchłonąć wystarczającą ilość wody, aby mogły zatonąć i być może trzeba będzie trochę poczekać.

ROZMIAR I KSZTAŁT

Rozmiar to jedna z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, szukając wysokiej jakości nasion marihuany, ponieważ bardzo łatwo jest określić ten właściwy. Nasiona wysokiej jakości są zwykle większe. Ta metoda jest przydatna, zwłaszcza gdy nasiona znajdują się w paczce i nie można jej otworzyć, aby je dotknąć. Ze względu na to, że wysokiej jakości są duże, po zapakowaniu będzie ich mniej, ponieważ zajmują więcej miejsca niż mniejsze nasiona. Duże nasiona marihuany posiadają zwykle o wiele większy potencjał niż małe nasiona.

Możesz również określić jakość nasion konopi, patrząc na ich specyficzny kształt. Wybierz różne nasiona i porównaj je. Wysokiej jakości nasiona powinny być symetryczne lub mieć kształt łezki. Z drugiej strony, nasiona słabej jakości mają zwykle bardziej nieregularny kształt.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Uzyskanie wystarczających informacji na temat warunków przechowywania nasion, które chcesz kupić, może być trudne. Jeśli jednak możesz, będziesz w stanie lepiej określić ich jakość. Jeśli to możliwe, kup nasiona marihuany od sprzedawcy, który przechowuje je w chłodnych i suchych warunkach. Czemu? Nasiona przechowywane w takich warunkach nie mają szansy rozwinięcia pleśni czy innych grzybów, które mogłyby wpłynąć na ich jakość.

WAGA NASION

Rozmiar decyduje głównie o wadze nasion. Gęste nasiona są zwykle lepszej jakości. Stare nasiona tracą składniki odżywcze i wilgoć, przez co stają się jaśniejsze i lżejsze.

KOSZT NASION

Nasiona wysokiej jakości zwykle kosztują więcej. Jednak na rynku można znaleźć nasiona niskiej jakości, które mają niewiarygodnie wysokie ceny, co sprawia, że ​​łączenie tego czynnika z innymi jest dość istotne. Kupowanie tańszych nasion może Cię kosztować, ponieważ mogą prowadzić do strat, ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyniosą niezadowalające wyniki, nawet po zainwestowaniu czasu i pieniędzy w ich uprawę. Dlatego sięgnij po nasiona, których cena jest stosunkowo wyższa, ponieważ są one wyższe jakościowo.

CZAS KIEŁKOWANIA

Najlepszym sposobem określenia jakości nasion marihuany jest ich kiełkowanie. Kiełkowanie wysokiej jakości nasion nie powinno zająć dużo czasu. Jeśli nasiona prawidłowo kiełkują i wykazują potencjał do dobrego wzrostu, ich jakość jest wysoka.

Podsumowanie

Uprawa marihuany może być dość trudna, zwłaszcza gdy nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie nasion. Rozważ więc wszystkie te istotne czynniki, które omówiliśmy w tym artykule, a nigdy więcej nie zmarnujesz swoich pieniędzy na nasiona niskiej jakości. Na koniec dodamy jeszcze że jeśli chciał byś kupić wysokiej jakości nasiona marihuany od najlepszych producentów, to Polecamy Ci sklep internetowy https://thc-thc.com. Ten sklep to pewny dystrybutor, który ma zawsze świeże nasiona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.