Palenie Marihuany w Mieszkaniu

feminizowane nasiona konopi

Jak palić marihuanę w mieszkaniu bez eksmisji?

Nawet w krajach, w których marihuana jest legalna do użytku medycznego i rekreacyjnego, palenie trawki w mieszkaniu jest bardziej problematyczne niż w przypadku osób, które utrzymują prywatne miejsce zamieszkania.

Wynajmowanie mieszkania jest dla wielu z nas złym koniecznym. Dzięki temu wiele osób może przemieszczać się dowolnie z miejsca na miejsce, kiedy tylko zechce. Zapobiega to również konieczności opłacania kosztownych napraw, płacenia podatków od nieruchomości i oferuje mnóstwo innych korzyści, z których właściciele domów nie korzystają. Ale są pewne wady tego stylu życia.

Życie w zagęszczonym obszarze, w którym mieszkaniec jest natychmiast otoczony przez dziesiątki sąsiadów, od lat powoduje wiele kłopotów. Z tego powodu mieszkańcy mieszkań często skarżą się na hałas, zwierzęta domowe i coraz częściej na zapach marihuany.

Nawet w krajach, w których marihuana jest legalna do użytku medycznego i rekreacyjnego, palenie marihuany w mieszkaniu jest po prostu bardziej problematyczne niż w przypadku osób, które posiadają dom. W rzeczywistości, nawet zanim przeniesiesz się do większości miejsc, bycie użytkownikiem marihuany już jest przeciwko tobie.

W większości umów najmu obowiązuje polityka zakazująca używania narkotyków, palenia i przeszkadzania innym lokatorom.

I w większości te umowy nie uwzględniają prawa federalnego, Tak więc, chociaż w Illinois posiadanie i używanie marihuany może być całkowicie legalne, ludzie mieszkający w mieszkaniach nie mogą jej swobodnie palić bez ryzyka aresztowania.

Oczywiście najlepszym sposobem na uniknięcie trudności związanych z używaniem marihuany w mieszkaniu jest całkowite powstrzymanie się od palenia.

W krajach, gdzie jest to legalne, istnieje wiele innych produktów, w których można znaleźć marihuanę – w dzisiejszych czasach, aby skorzystać z efektów marihuany nie trzeba jej palić. Produkty spożywcze są zawsze dobrym rozwiązaniem, ponieważ te małe piękności są całkowicie wolne od dymu. Ale dla tych, którzy wolą palić trawkę niż ją zjadać, dostępne są bardziej dyskretne produkty, które nie sprawią, że cały budynek będzie cuchnąć marihuaną.

Waporyzatory oferują wrażenia z palenia bez natrętnego aromatu, który czasami sprawia, że ​​sąsiedzi mogą się na ciebie skarżeć. Nawet używanie koncentratów jest lepszą niż palenie surowych kwiatów. Twoi sąsiedzi nigdy się nawet nie dowiedzą, że palisz trawkę.

Ale jeśli musisz palić marihuanę w staromodny sposób, będziesz musiał użyć odrobiny kreatywności, aby uzyskać wszystko w sekrecie. Pamiętaj, chyba że umowa najmu wyraźnie określa, że ​​palenie marihuany jest dozwolone w lokalu, prawdopodobnie tak nie jest. A ostatnią rzeczą, jakiej chce najemca, to zacząć narzekać, że ostry zapach marihuany wciąż unosi się w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Te skargi mogą nie wpędzą cię w kłopoty z prawem, przynajmniej tam, gdzie marihuana jest legalna, ale mogą sprawić, że zostaniesz wyrzucony z mieszkania.

Warto więc skorzystać z wentylatorów łazienkowych i kuchennych, które będą zasysać dym i redukować zapach marihuany. Jeśli jesteś w łazience, nie zaszkodzi również włączyć gorący prysznic, ponieważ para łagodzi nieprzyjemne zapachy.

Nie zapewnia to jednak całkowitej ochrony, więc możesz również zablokować dół drzwi ręcznikiem, aby nie dopuścić do ucieczki jak największej ilości dymu. Jeśli nie posiadasz wentylatora wyciągowego, spróbuj trzymać się jak najdalej od frontu mieszkania. Nie zaszkodzi też zapalić świece, aby zamaskować zapach.

Na szczęście dym marihuany to nie to samo co dym tytoniowy. Tak więc, podczas gdy spożywanie marihuany w ten sposób jest sprzeczne z większością umów najmu, zapach marihuany nie utrzyma się długo w mieszkaniu. Nie tak, jak w pokoju, w którym mieszka osoba, która regularnie pali papierosy. To dobra wiadomość, ponieważ złamanie zasad najmu, nawet jeśli nie prowadzi do eksmisji, może spowodować utratę kaucji przez najemcę, gdy przyjdzie czas na przeprowadzkę w nowe miejsce. Być może wtedy będziesz miał szczęście znaleźć właściciela nieruchomości, który jest nieco bardziej przyjazny dla marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.