Marihuana jako część sportowej rutyny

feminizowane nasiona konopi

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z cannabis jako części swojej sportowej rutyny i nie jest tajemnicą powód, dla którego się tak dzieje. Zioło jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym i pomaga uprawiać sport komfortowo oraz bezboleśnie.

• Przeanalizuj swoje potrzeby.

Sportowa rutyna powinna być dla ciebie zrównoważoną mieszanką rzeczy, które naprawdę lubisz i aktywności, które zauważalnie poprawiają twoje samopoczucie. Celem jest dążenie do zdrowego stylu życia, prawda?
Zamiast drażnić płuca i być na haju, możesz postawić na produkty spożywcze zawierające marihuanę, co znacznie ułatwi twoje treningi. Tak czy inaczej, zalecamy przeanalizowanie swoich potrzeb i odpowiednie dostosowanie produktów.

• Nie spiesz się.

Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć, wiesz że wszystkie maszyny na siłowni i będący tam ludzie mogą wydawać się przerażające. Wyobraź sobie o ile przyjemniej ćwiczyć ci się będzie po zastosowaniu marihuany!

Jednak ostrzegamy, abyś zaczynał od małych dawek. Zbyt duża ilość marihuany może uniemożliwić ci ćwiczenia. Dawkowanie jest kluczowe podczas integracji sportowej rutyny z marihuaną.

Wielu sportowców uważa, że THC w dawce 5 – 10 miligramów jest idealne w przypadku marihuany, ponieważ pozwala zachować przejrzyste myślenie oraz dodaje energii.

• Wybierz odpowiednią odmianę nasion marihuany.

Typową radą od przyjaciela będzie z pewnością stosowanie lżejszych odmian sativa. Doświadczeni konsumenci marihuany wiedzą jednak, że nie można zastosować jednej odmiany do wszystkiego. Każda odmiana cannabis wpływa na każdego człowieka inaczej, zwłaszcza jeśli jest to hybryda.

• Pij dużo wody.

Ludzkie ciało potrzebuje wody do funkcjonowania i rozwoju, i jest to szczególnie ważne gdy ćwiczysz. Bez względu na to, z jakiego rodzaju marihuany korzystasz, wysiłek fizyczny sprawi, że będziesz się dużo pocić, co może spowodować odwodnienie twojego ciała, jeśli nie zadbasz o odpowiednie ilości wody.
Pij wodę przed, podczas i po treningu.

• Słuchaj swojego ciała.

Ta porada jest niezwykle ważna: Zawsze zwracaj uwagę na to, co mówi twoje ciało. Poinformuje cię ono, jeśli zbyt dużo będziesz od siebie wymagał lub jeśli nie będziesz miał siły na obsługiwanie maszyn. Pamiętaj – świat się nie skończy jeśli raz odpuścisz, bądź dla siebie wyrozumiały i słuchaj swojego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.