Organizacja zajmująca się medyczną marihuaną wyraża zaniepokojenie planami egzekwowania polityki narkotykowej przez senatora Jeff Sessions

feminizowane nasiona konopi

Podczas wywiadu, Jeff Sessions został zapytany o marihuanę przez senatorów Patrick Leahy oraz Mike Lee. Sessions dał do zrozumienia, że zacznie od egzekwowania obecnych przepisów federalnych marihuany.

Wcześniej Sessions powiedział, że doradza prezydentowi, aby nie ustanawiać zasad, które pozostawałyby w sprzeczności z prawem federalnym.

W odpowiedzi, Mike Liszewski, dyrektor Government Affairs for Americans for Safe Access, wydał następujące oświadczenie:
„Niejasne odpowiedzi udzielone przez senatora dały nieco psychicznego komfortu dla amerykańskich pacjentów (jest ich aż 2 miliony), którzy polegają na stanowych programach medycznej marihuany. Każdy z 44 stanów, które posiadają taki program, w tym 15 stanów pozwalających pacjentom na dostęp do CBD, technicznie naruszają prawo federalne.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.