Reumatoidalne Zapalenie Stawów

feminizowane nasiona konopi

Używanie marihuany pomaga złagodzić ból związany z reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Tracie Bertch żyje z reumatoidalnym zapaleniem stawów (RZS) odkąd skończyła 20 lat. Po błędnej diagnozie cieśni nadgarstka i zapaleniu ścięgna oficjalnie zdiagnozowano u niej RZS w 2009 roku.

Reumatoidalne zapalenie stawów jest przewlekłą chorobą zapalną dotykającą głównie stawy. Silny ból z RZS sprawił, że życie Tracie było bardzo trudne. Do chodzenia używała laski, a czasami z powodu silnego bólu w ogóle nie była w stanie się poruszać. Lekarz przepisał jej wysokie dawki prednizonu, metotreksatu, kwasu foliowego, a także 3-4 godzinny wlew zwany Remicade. Kiedy skończyły się fundusze na ten plan leczenia, Tracie zaczęła wstrzykiwać sobie Embral, aby poradzić sobie z bólem stawów.

Mimo, że leki łagodziły jej ból, życie Tracie było bardzo niskiej jakości. Nie była już w stanie cieszyć się zajęciami na świeżym powietrzu ani chodzić na wieczorne spacery. W rezultacie wiedziała, że ​​coś musi się zmienić i musi odzyskać kontrolę nad swoim życiem.
Zgodnie z zaleceniem lekarzy Tracie zaczęła odstawiać leki. Nauczyła się również, że poprzez świadome wybory żywieniowe może zmniejszyć stan zapalny w swoim ciele. W rezultacie Tracie zaczęła eliminować z diety cukier, kofeinę i większość mięs.

Tracie zdecydowała się przenieść do Kalifornii w 2014 roku, gdzie mogła ubiegać się o licencję na medyczną marihuanę i wykorzystywać ten roślinny lek do leczenia doświadczanego bólu. Zanim zaczęła zażywać konopie indyjskie, zrezygnowała ze wszystkich uzależniających leków, które jej wcześniej przepisano.

Ze względu na zmiany w diecie, codziennej rutynie i używaniu marihuany Tracie była w stanie zrzucić sporo kilogramów. W rezultacie dziewczyna zaczęła odzyskiwać zdrowy tryb życia dzięki wędrówkom, biwakom i wędkarstwu – wszystkim tym, za czym bardzo tęskniła z powodu choroby.
Dziś Tracie mieszka w Kolorado i cieszy się takimi samymi korzyściami, jak każdy legalny pacjent medycznej marihuany.

Tracie utrzymuje zdrowe nawyki żywieniowe, aby zmniejszyć stany zapalne w organizmie i codzienną aktywność fizyczną, aby utrzymać ruchy stawów. Chociaż nadal posiada RZS i codziennie odczuwa ból, używanie konopi pozwoliło jej przestać używać tych wysoce uzależniających leków.

Tracie używa teraz kombinacji środków CBD i THC, takich jak nalewki, artykuły spożywcze i maści. W przyszłości Tracie ma nadzieję, że będzie w stanie wzmocnić swoje stawy na tyle, aby móc cieszyć się jogą, podnoszeniem ciężarów i innymi czynnościami, które wciąż są dla niej ograniczone. Tracie mocno wierzy w medyczną marihuanę i jest prawdziwą historią sukcesu, która pokazuje, jak głęboki wpływ może mieć marihuana na stan zdrowia.

Ma nadzieję, że dzięki swojej historii może pokazać innym z RZS i innymi chorobami autoimmunologicznymi, że konopie indyjskie mogą być opcją dla tych niebezpiecznych i uzależniających leków na receptę, tak łatwo przepisywanych dzisiaj.

Aby poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi, Tracie zapisała się na Cannabis Training University, aby dowiedzieć się więcej o głębokich właściwościach leczniczych tej rośliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.