Gubernator Vermont uwalnia prawie 200 użytkowników marihuany

feminizowane nasiona konopi

Jedną z nowych, dobrych wiadomości jest to, że w Vermont prawie 200 osób odzyska wolność po tym, jak zostały zatrzymane za posiadanie marihuany.

Gubernator Peter Shumlin spełnił swoją obietnicę ułaskawienia tych, którzy odsiadywali karę więzienia za drobne posiadanie marihuany.

W jednym ze swoich ostatnich działań w biurze, gubernator Shumlin przedstawił swoje stanowisko odnośnie marihuany. „Vermont powinno podążać za innymi stanami, które legalizują i regulują stosowanie marihuany kończąc tym samym walkę z narkotykami,” powiedział gubernator Shumlin.

Około 450 złożyło aplikację o zwolnienie z odbywania kary, a 192 z nich je otrzymało. Osoby, które zostały ułaskawione nie posiadały żadnych brutalnych historii karnych lub mandatów za jazdę pod wpływem.

Większość uwolnionych była w wieku poniżej 40 roku życia, więc media głoszą, że właśnie z tego względu zostali oni uwolnieni – gubernator chce dać ludziom szansę na długie i normalne życie. Wiek grupy wahał się od 22 do 69 lat.

„Choć postawa oraz przepisy dotyczące marihuany szybko się zmieniają, wciąż krąży obok niej nieciekawe piętno,” powiedział Shumlin. „Mam nadzieję, że pomogę tylu osobom ilu zdołam.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

3 komentarze “Gubernator Vermont uwalnia prawie 200 użytkowników marihuany”


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.