nasiona marihuany sativa i indica

Marihuana może pomóc w walce z epidemią opioidów

Marihuana może pomóc w walce z epidemią opioidów, f2seeds, f2 seeds

Eksperci na konferencji w Pensylwanii mówią, że marihuana może pomóc w walce z epidemią opioidów.

Pittsburgh – W związku z tym, że epidemia opioidowa niszczy społeczność coraz bardziej – na terenie całego kraju – eksperci z pierwszej światowej World Medical Cannabis Conference and Expo w Pittsburgh niedawno zastanawiali się, jaką rolę może odegrać marihuany, aby pomóc w zakończeniu tej epidemii.

Godzinowy panel analizował najnowsze dane statystyczne pokazujące, że państwa, które zdecydowały się na uregulowanie marihuany odnotowują spadki nie tylko w przypadku liczby przedawkowań związanych z opioidami, ale również spadki w ogólnej liczbie sprzedanych produktów. Panel omówił odpowiednio dostępne badania, a także przyszłe możliwości leczenia.

W dyskusji wzięli udział dr. Matthew Roman, założyciel Nature’s Way Medicine, w Wilmington, dr. Thomas Whitten, specjalista od leczenia bólu z Greensburg, Kevin Boehnke, doktorant na University of Michigan School of Public Health w Ann Arbor; Kirk Reid, założyciel Captain Kirk’s Edibles, i Nate Jackson, użytkownik cannabis i były zawodnik NFL który większość swojej kariery grał w Denver Broncos, dr. Bryan Doner, lekarz medycyny ratunkowej, dyrektor generalny i współzałożyciel Compassionate Certification Centers, firmy zajmującej się marketingiem i konsultingiem w zakresie medycznej marihuany.

Ostatnie badania nad medyczną marihuaną znalazły związek między państwami, które zalegalizowały medyczną marihuany a zmniejszoną liczbą wydawanych recept na środki przeciwbólowe. Według Centers for Disease Control, od 1999 roku, liczba zgonów spowodowanych przez opioidy zwiększyła się czterokrotnie, a nadużywanie opiatów szacuje się na ponad 72 miliardy dolarów (tylko koszty leczenia).

Liczby są przerażające, ale wierzymy, że marihuana to właściwa droga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.