New Jersey Może Być 10 Stanem z Legalną Marihuaną

feminizowane nasiona konopi

New Jersey może być 10 stanem, który zalegalizuje marihuanę.

Murphy uczynił legalizację głównym założeniem swojej kampanii gubernatora, stwierdzając, że posunięcie to zwiększy zarówno dochody podatkowe jak i społeczną sprawiedliwość. Badanie przeprowadzone przez ACLU wykazało, że podczas gdy czarni stanowią 14 procent populacji New Jersey, w 2013 roku stanowili oni aż 36 procent aresztowań w sprawie marihuany. W swoim inauguracyjnym przemówieniu w styczniu Murphy stwierdził, że legalizacja doprowadzi do „silniejszego i bardziej sprawiedliwego rządu w New Jersey”. Stan wydaje rocznie około 143 miliony dolarów na egzekwowanie przepisów dotyczących marihuany.

W styczniu Murphy podpisał zarządzenie mające na celu usprawnienie procesu rejestracji w stanowym programie medycznej marihuany. Zarejestrowało się tylko 15.000 mieszkańców…. podczas gdy stany o podobnej populacji mają setki tysięcy uczestników.

Dwadzieścia dziewięć stanów ustanowiło programy medycznej marihuany, na czele z Kalifornią, która zrobiła to już w 1996 roku. Alaska, Kalifornia, Oregon, Kolorado, Maine, Massachusetts, Nevada, Vermont i Waszyngton przyjęły ustawodawstwo dotyczące rekreacyjnej marihuany.
Ustawa rolna z 2014 roku zezwala również na uprawę przemysłowej konopi do celów badawczych, i aż 30 stanów zdecydowało się na ten program.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.