New Jersey Może Być 10 Stanem z Legalną Marihuaną

New Jersey może być 10 stanem, który zalegalizuje marihuanę.

Murphy uczynił legalizację głównym założeniem swojej kampanii gubernatora, stwierdzając, że posunięcie to zwiększy zarówno dochody podatkowe jak i społeczną sprawiedliwość. Badanie przeprowadzone przez ACLU wykazało, że podczas gdy czarni stanowią 14 procent populacji New Jersey, w 2013 roku stanowili oni aż 36 procent aresztowań w sprawie marihuany. W swoim inauguracyjnym przemówieniu w styczniu Murphy stwierdził, że legalizacja doprowadzi do „silniejszego i bardziej sprawiedliwego rządu w New Jersey”. Stan wydaje rocznie około 143 miliony dolarów na egzekwowanie przepisów dotyczących marihuany.

W styczniu Murphy podpisał zarządzenie mające na celu usprawnienie procesu rejestracji w stanowym programie medycznej marihuany. Zarejestrowało się tylko 15.000 mieszkańców…. podczas gdy stany o podobnej populacji mają setki tysięcy uczestników.

Dwadzieścia dziewięć stanów ustanowiło programy medycznej marihuany, na czele z Kalifornią, która zrobiła to już w 1996 roku. Alaska, Kalifornia, Oregon, Kolorado, Maine, Massachusetts, Nevada, Vermont i Waszyngton przyjęły ustawodawstwo dotyczące rekreacyjnej marihuany.
Ustawa rolna z 2014 roku zezwala również na uprawę przemysłowej konopi do celów badawczych, i aż 30 stanów zdecydowało się na ten program.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.