Legalna marihuana może kosztować wiele

feminizowane nasiona konopi

Legalna marihuana może kosztować Big Pharma wiele strat.

Big Pharma wydaje dużo pieniędzy, aby podważyć wszelkie wysiłki legalizacyjne i robi to tylko wyłącznie po to, aby chronić swój portfel.

Nie ma wątpliwości, że medyczna marihuana pomogła i pomaga wielu ludziom. Weterani wojenni stosują marihuanę w leczeniu PTSD, wiele osób stosuje ją zamiast leków na stany lękowe i depresję, ludzie uzależnieni od pigułek na receptę stosują marihuanę, aby w końcu być od nich wolnymi.
Ostatnie badania wykazały, że cannabis może pomóc w leczeniu rzadkich zaburzeń napadowych u dzieci. Medyczna marihuana jest zdolna do zadziwiających rzeczy, dlatego też Big Pharma jest zdeterminowane, aby utrzymać ją w statusie nielegalnej substancji.

Nie ma wątpliwości, że legalizacja marihuany może kosztować Big Pharma dużo pieniędzy. Jak się okazuje, zbyt dużo.
Według nowego raportu, jeśli marihuana stanie się stałą częścią branży medycznej, przemysł farmaceutyczny straci do czterech miliardów rocznych zysków.

Przemysł farmaceutyczny wydaje duże sumy na kampanie przeciwko legalizacji marihuany. Na przykład, Insys, twórca fentanylu, wpłacił pół miliona dolarów na walkę z legalizacja marihuany w stanie Arizona. Niedługo po tym działaniu, firma wprowadziła syntetyczne leki kannabinoidowe.

Big Pharma widzi, że ich zyski spadają w miejscach, gdzie marihuana jest legalna. Wyniki ostatnich badań pokazują, że coraz więcej osób rezygnuje z leków na rzecz cannabis. Przemysł farmaceutyczny bardzo boi się o swoją przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.