Różne formy marihuany

feminizowane nasiona konopi

Marihuana jest produktem rośliny cannabis i wygląda jak zielona, brązowa lub szara mieszanka wysuszonych, pociętych liści, łodyg, nasion i kwiatów. Marihuana przez młodzież nazywana jest na wiele różnych sposobów, między innymi zioło, trawa, Mary Jane. Istnieje ponad 200 slangowych terminów, którymi nazywa się marihuanę.

Mocniejsze formy marihuany obejmują między innymi hasz, czy gumożywice i wosk. Często występują one w formie skoncentrowanego oleju lub bursztynowego ciała stałego i zawierają wysokie dawki substancji aktywnych.

Wraz z nadejściem legalizacji marihuany do celów medycznych i rekreacyjnych, w wielu krajach pojawiają się przeróżne produkty zawierające cannabis. Niektórzy odparowują ją za pomocą waporyzatorów, a inni palą w formie jointów.

Istnieje także szeroka gama produktów z cannabis lub z olejkami wytworzonymi z marihuany. Olej z marihuany wykorzystywany jest do produkcji wszelkiego rodzaju jadalnych produktów z cannabis, w tym ciastek, ciast, żelkowych niedźwiadków, lizaków, batonów czekoladowych, czy wafelków.

Oleje, aerozole, nalewki…?

Oleje z cannabis można z łatwością i powodzeniem dodawać do wszelkiego rodzaju napojów, od napojów gazowanych i energetycznych po herbaty i różnego rodzaju mieszanki. Istnieją również aromatyzowane spreje zawierające marihuanę, które można rozpylać bezpośrednio pod język, aby uzyskać szybkie efekty – lub można też spryskiwać nimi jointy.

Marihuana w roztworze alkoholu, czyli nalewka z marihuaną, również może być stosowana pod język, co spowoduje bardzo szybkie efekty i wręcz natychmiastowy haj.

Przeszliśmy naprawdę długą drogę odkąd marihuana stosowana była w postaci klasycznych jointów i blantów, nie sądzicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.