Gdzie w Kanadzie można stosować marihuanę?

feminizowane nasiona konopi

Teraz, gdy rekreacyjna marihuana legalna jest w Kanadzie, pewnie zastanawiasz się, gdzie można ją legalnie spożywać. Zatem zapraszamy do czytania!

Rekreacyjna marihuana jest legalna w Kanadzie. I jest to naprawdę ekscytująca wiadomość – z wielu powodów, a jednym z nich jest to, że możesz teraz kupić tam marihuanę kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Jednym z głównych pytań, nad którym każdy może się zastanawiać jest – gdzie konkretnie można palić cannabis w Kanadzie? Czy można po prostu robić to na chodniku, w publicznym parku, czy trzeba ograniczać się do własnego ogródka?

Po pierwsze, powinieneś być świadomy tego, ile marihuany możesz mieć przy sobie. W Kanadzie jest to 30 gramów, które jak wiemy nie jest małą ilością.

Więc gdzie można palić marihuanę? Cóż, jeśli zdarzy ci się być w Ontario – możesz palić marihuanę gdziekolwiek tylko chcesz. I tak, są to sprawdzone informacje. W przeciwieństwie do przepisów dotyczących marihuany w Stanach Zjednoczonych, które oficjalnie zakazują publicznej konsumpcji, tam możesz je palić w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Możesz palić marihuanę w parku, podczas zakupów spożywczych, czy spaceru z psem. Oczywiście, nadal powinieneś zachowywać rozum i mieć na uwadze, że mimo tylu opcji nadal istnieją pewne ograniczenia, takie jak szkoły i tak dalej. Nie można także palić marihuany w szpitalach ani w żadnej innej zamkniętej przestrzeni publicznej. Natomiast można palić marihuanę w specjalnie wyznaczonych pokojach hotelowych, samochodach osobowych, czy na łodziach.

Takie same prawa istnieją w Albercie – z wyjątkiem Calgary, gdzie zabroniono stosowania marihuany do celów rekreacyjnych z wyjątkiem specjalnie do tego wyznaczonych miejsc. Pamiętaj zatem, aby dokładnie zapoznać się z zasadami publicznej konsumpcji cannabis w każdym regionie, zwłaszcza jeśli podróżujesz z prowincji do prowincji, ponieważ zasady te są w większości przypadków różne.

Jeśli chodzi o prywatne rezydencje, możesz palić w dowolnym miejscu. Jeśli jesteś w czyimś domu – zawsze pytaj o pozwolenie, zanim wyciągniesz jointa, waporyzator, czy nawet ciastko z marihuanę. To, że można legalnie palić w dowolnym miejscu nie oznacza od razu, że powinieneś to robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.