Marihuana Może Poprawić Twój Trening

feminizowane nasiona konopi

Okazuje się, że marihuana i ćwiczenia to niebiańskie połączenie!

Poprawa stanu zdrowia jest najczęstszym postanowieniem noworocznym, a drogą numer 1 do poprawy zdrowia jest aktywność fizyczna. Każdy szczur siłowni powie ci, że liczba osób chodzących na siłownię rośnie przez pierwsze kilka tygodni po Nowym Roku, a wkrótce potem gwałtownie spada. To naprawdę smutne, ponieważ ćwiczenia są najważniejszym działaniem, które większość ludzi może podjąć, aby znacznie poprawić swoje zdrowie. W jaki sposób ludzie mogą realizować swoje postanowienia i przestrzegać dowolnego schematu ćwiczeń, który wybrali?

Schwarzenegger chciał rozwinąć najbardziej nieskazitelną sylwetkę, jaką świat kiedykolwiek widział. Znalazł nowatorski sposób, który z powodzeniem pomógł mu przestrzegać bardzo rygorystycznego i wymagającego harmonogramu treningów. W 1989 roku Schwarzenegger powiedział Los Angeles Times: „Paliliśmy trawkę raz lub dwa razy w tygodniu, zanim poszliśmy na siłownię”. Prawdopodobnie był nieco skromny w określaniu ilości stosowanej marihuany, ale cokolwiek to było, warto zauważyć, że używał trawki przed pójściem na siłownię. Nie powiedział, że palił trawkę po tym, jak poszedł na siłownię, aby zrelaksować się po wyczerpującym treningu lub złagodzić ból mięśni, powiedział, że palił trawkę przed pójściem na siłownię.

Marihuana i ćwiczenia: po co używać marihuany przed pójściem na siłownię jak Arnold Schwarzenegger?

Schwarzenegger był zdeterminowany, aby zbudować i utrzymać najlepszą sylwetkę znaną ludzkości. Jego treningi na siłowni były kluczem do urzeczywistnienia i utrzymania tego. Nie zamierzał robić niczego, co mogłoby negatywnie wpłynąć na jego treningi. Nie chciał wypić kilku piw przed pójściem na siłownię. Nie jadł posiłku przed pójściem na siłownię. Prawdopodobnie nawet nie uprawiałby seksu przed pójściem na siłownię. Dlaczego więc Arnold Schwarzenegger palił trawkę przed pójściem na siłownię?

Pomyśl o tym. Za każdym razem, gdy Schwarzenegger szedł na siłownię, spędzał dwie, trzy, cztery godziny lub więcej, podnosząc ciężary i pompując żelazo – przysiad, stanie, podnoszenie, i tak dalej i tak dalej… Niezbędne do rozwoju tego ciała, ale takie nudne i żmudne. Schwarzenegger dokonał jednak znaczącego odkrycia — odkrył, że marihuana jest środkiem motywującym do działania!

Konopie indyjskie i ćwiczenia — zwróć uwagę na rozróżnienie: Marihuana nie jest środkiem poprawiającym wydajność – nie jest sterydem – marihuana jest środkiem motywującym do wydajności! Paląc marihuanę przed pójściem na siłownię, Schwarzenegger sprawił, że jego trening był przyjemny, zmysłowy i zabawny. Marihuana pomogła mu cieszyć się treningiem i sprawiła, że powtarzające się ćwiczenia, które są podstawą każdego schematu ćwiczeń, były przyjemne. Nawet jeśli pewnego dnia nie miał ochoty iść, palenie trawki wprawiłoby go w nastrój, by wstać i iść.

Jak możesz skorzystać z łączenia marihuany i ćwiczeń?

Ty też możesz skorzystać w taki sam sposób, jak zrobił to Schwarzenegger.
Na początek wybierz formę ćwiczeń, którą lubisz wykonywać. To ma sens — jeśli nie sprawia ci przyjemności robienie czegoś na jakimkolwiek poziomie, prawdopodobnie nie będziesz już tego robić.

Po drugie, zdobądź strój specjalnie na swój trening; strój do joggingu, para szortów na siłownię. Przebranie się w strój do ćwiczeń mówi Twojemu ciału, że czas zacząć ćwiczyć.

Po trzecie, tuż przed rozpoczęciem ćwiczeń zrób to, co zrobił Schwarzenegger: zapal marihuanę.
Przekonasz się, że otoczenie stanie się bardziej kolorowe, doznania fizyczne bardziej zmysłowe, a cały program ćwiczeń zabawny i przyjemny.

Kiedy nadejdzie czas na ponowne ćwiczenia, nie możesz się doczekać tego z wszystkich powyższych powodów oraz dlatego, że zamierzasz zapalić trochę marihuany, która może zamienić każdą formę ćwiczeń, bez względu na to, jak żmudną, w przyjemną rekreację. Zdrowa, przyjemna, afirmująca życie rekreacja — to jedno z głównych zastosowań marihuany i nie ma lepszego przykładu niż zdolność marihuany do pomagania ludziom w rozpoczęciu i przestrzeganiu swoich założeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.