Sposoby na zapobieganie zapachowi marihuany

feminizowane nasiona konopi

Zapachu marihuany nie można pomylić, i w większości jest on przyjemny, rozluźniający i relaksujący. Są jednak sytuacje, w których zbyt mocny zapach cannabis to wcale nie tak cudowna rzecz. Mamy dla ciebie kilka wskazówek, które pozwolą ci go wyeliminować. Oczywiście. Nie uwzględniliśmy tutaj tak prostych rzeczy jak mycie rąk lub ich dezynfekcja po spaleniu jointa.

1. Użyj spreju zapachowego

Znajdź zapach, który lubisz, a który jest mocniejszy od zapachu marihuany. Jednak pamiętaj, aby nie przesadzać z nadmierną ilością.

2. Umyj zęby

Aby uzyskać maksymalne rezultaty oprócz zębów umyj także język i podniebienie. Guma do żucia również może pomóc w zamaskowaniu zapachu marihuany.

3. Weź prysznic

Prysznic przynosi kilka korzyści naraz. Po pierwsze, może mieć efekt psychologiczny, jeśli czujesz że haj jest zbyt mocny – pomoże ci się kontrolować. Zapewni również oczyszczenie twojej skóry i włosów, co da bardziej naturalny, świeży i nieprzytłaczający zapach.

4. Włóż świeże ubrania

Cząsteczki dymu przylegają do włókien ubrania, dzięki czemu czuć zapach zarówno dymu i marihuany. Włóż świeżo wyprane i czyste ubrania, a z pewnością pożegnasz zapach marihuany na sobie.

5. Przewietrz się

Wyjdź na zewnątrz, pójdź na spacer i dosłownie – przewietrz się. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się zapachu dymu. Plus, spacer sprawi, że psychicznie poczujesz się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.