Zdrowe postanowienia

feminizowane nasiona konopi

Mimo, że 2017 rok zaczął się oficjalnie już parę miesięcy temu, niektórzy dopiero budzą się do zmian. Choć wiele osób myśli o rzeczach, które chce osiągnąć w tym roku, warto dodać kilka dużych i ambitnych postanowień do tej listy. W ten sposób będziesz zmotywowany, aby osiągać cele.

1. Przebiegnij półmaraton.

Nawet jeśli nie jesteś biegaczem – jest to osiągalny cel! Zacznij trenować już teraz, a latem lub jesienią będziesz gotowy na półmaraton.

2. Zaplanuj podróż.

Niezależnie od tego czy twoim celem jest Paryż, Meksyk, Irlandia czy Minneapolis, zaplanuj podróż, w którą chcesz pojechać.

3. Pływaj w oceanie.

Chociaż kochamy kąpać się w naszych lokalnych jeziorach, nie ma nic tak dobrego, jak pływanie w oceanie.

4. Naucz się nowego języka.

Do końca roku nie musisz mówić biegle po hiszpańsku, ale postaraj się nauczyć nowego języka. Nigdy nie wiesz, kiedy może ci się przydać.

5. Zrób zdrową zamianę jednego posiłku.

Dodajesz dużo śmietanki do porannej kawy? Albo podjadasz iezdrowe przekąski między posiłkami? Zachęcamy do zmienienia jednego „nie tak dobrego” nawyku żywieniowego na zdrowszy. Na przykład w przypadku kawy, zamiast tradycyjnej mlecznej śmietanki dodaj taką wykonaną z nasion konopi (lub całkowicie odstaw kawę).

6. Wybierz się na przygodę.

Zacznij od przeczytania jakiejś książki w celu inspiracji, a następnie spakuj plecak i ruszaj w drogę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.