Coraz Więcej Osób Aplikuje O Dostęp Do Marihuany

feminizowane nasiona konopi

W związku z wybuchem nowego koronawirusa, coraz więcej osób aplikuje o dostęp do medycznej marihuany.
Massachusetts: Liczba osób aplikujących o karty zapewniające dostęp do medycznej marihuany wzrosła diametralnie wraz z wybuchem nowego koronawirusa. Od 23 marca do 1 kwietnia zarejestrowano 1300 nowych pacjentów medycznej marihuany – w porównaniu z zaledwie 500 w ciągu 10 dni wcześniej, mówi CCC – Cannabis Control Commission.

„Pokazuje to ogromne zainteresowanie medyczną marihuaną w dzisiejszym świecie,” powiedział dyrektor wykonawczy CCC Shawn Collins podczas wirtualnego spotkania komisji. „To powiedziawszy, musimy przyznać, że zatwierdziliśmy wszystkie te aplikacje.

Wzrost liczby pacjentów medycznej marihuany pojawił się zaraz po tym, jak sklepy z rekreacyjną marihuaną zostały zmuszone do zamknięcia – w ramach nowych rozporządzeń władz, które wymagają zamknięcia wszystkich niekluczowych dla naszego życia firm podczas trwającej pandemii.

Z drugiej strony, firmy zajmujące się medyczną marihuaną zostały uznane za niezbędne (medyczna marihuana to niezbędne lekarstwo dla wielu ludzi) i pozostają one otwarte.
Osoby, którym zależy na karcie, która upoważnia do zakupu medycznej marihuany mogą złożyć wniosek online, ale najpierw muszą uzyskać odpowiednie zalecenie od lekarza, który posiada certyfikat państwowy upoważniający do wydania tego rodzaju rekomendacji.

Niedawno Komisja zmieniła niektóre zasady (tylko na okres trwania pandemii), aby umożliwić dostawcom usług medycznych certyfikację nowych pacjentów korzystających z ich usług. Tak więc, spotkania z certyfikowanymi lekarzami mogą być obecnie przeprowadzane przez telefon – w ramach wspierania zasady zachowania dystansu społecznego podczas obecnego kryzysu.

Aby uzyskać kartę medycznej marihuany, musisz posiadać kwalifikującą się zgodnie z prawem jednostkę chorobową – taką jak HIV, choroba Parkinsona, lub jakikolwiek inny, wyniszczający stan określony przez lekarza.

Niektórzy właściciele sklepów z marihuaną posiadają klientów, którzy wykorzystują roślinę do leczenia doświadczanych stanów lękowych lub zespołu stresu pourazowego. Osoby te korzystają zazwyczaj z rekreacyjnej marihuany – w celach medycznych. Z tego też powodu niektórzy mieli nadzieję, że gubernator Charlie Baker ponownie rozważy klasyfikację rekreacyjnych sklepów z marihuaną jako kluczowe. Ale Baker osłabił te nadzieje we wtorek, kiedy powiedział, że klasyfikacja rekreacyjnych sklepów z artykułami cannabis jako „niezbędne” stworzy wiele problemów.

„Jeśli udostępnimy rekreacyjną marihuanę, będziemy musieli poradzić sobie z faktem, że klienci przyjeżdzać będą się tutaj z wielu różnych regionów i stworzą problemy dotyczące podstawowej kwestii, którą staramy się tutaj rozwiązać – minimalizowanie dużych zgromadzeń, zachowanie dystansu społecznego”.

Inne stany uznały rekreacyjną działalność związaną z marihuaną za niezbędną podczas pandemii koronawirusa – i odnotowały ogromne wzrosty sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.