Moc marihuany

feminizowane nasiona konopi

Różne typy, a nawet różne rośliny tej samej odmiany mogą różnić się pod względem swojej mocy. Ogólnie rzecz biorąc, domowa marihuana zawiera większe stężenie THC niż meksykańskie odmiany, które są zwykle hodowane na zewnątrz nie do użytku jako sensimila. Czynniki środowiskowe odgrywają dużą rolę w określaniu potencjału pąków. Pogoda, warunki uprawy, jakość opieki wpływają na cechy marihuany, podobnie jak na cechy owoców i warzyw.

Różne części faktycznej rośliny marihuany posiadać mogą różną moc. THC w przeważającej części zlokalizowane jest w gruczołach rosnących na powierzchni łodygi i liści rośliny. Gruczoły te przypominają drobne grzyby pod mikroskopem. Trichomy koncentrują się w dużej mierze na liściach i łodygach wewnątrz żeńskich kwiatów. Większe rozmiary liści z tego obszaru są zazwyczaj zbierane po zebraniu pąków. Te liście zawierają mniej THC niż mniejsze liście i narządy w bezpośrednim sąsiedztwie kwiatu.

Przeciwnicy narkotyków próbowali przerazić opinię publiczną opowieściami o domniemanych zagrożeniach związanych z mocniejszą marihuaną. Oczywiście, zapominają oni wspomnieć o zaletach marihuany o wyższej mocy, czyli między innymi o zmniejszaniu inhalacji dymu. Federalni urzędnicy w USA twierdzą, że siła działania marihuany w niektórych odmianach wzrosła tak bardzo, że powinna być klasyfikowana jako zupełnie nowy narkotyk. W rzeczywistości, moc nie zmienia się już od jakiegoś czasu, a preparaty o wysokim potencjale, takie jak haszysz, olej, specjalne odmiany i ekstrakty były już z nami od co najmniej XIX wieku. Średnia moc działania marihuany spadła nieznacznie ze względu na rosnącą popularność wysokiej jakości domowej sensimili.

Preparaty o wysokim potencjale mają długą historię zastosowania medycznego. Rzeczywiście, aż do lat trzydziestych, cannabis był dostępny w wielu aptekach na terenie Stanów Zjednoczonych i sprzedawany był w cieczach opartych na alkoholu przy 25% mocy. Dawki zwykle mierzone były w kroplach.

Użytkownicy medyczni często wolą stosować cannabis o mocnym działaniu i skoncentrowane preparaty, aby chronić się przed szkodliwym dymem. W przypadkach, w których nie jest konieczne wdychanie, doustne spożycie jest dużo lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.