Testy Genetyczne Cannabis

feminizowane nasiona konopi

Każdy reaguje inaczej na medyczną marihuanę. Ciała niektórych osób łatwo przetwarzają substancje chemiczne w roślinie podczas gdy inne reagują na nie dosyć negatywnie. Dziesięć procent wszystkich użytkowników cannabis rozwija w organizmie tzw. zależność, która wpływa na zdolność użytkownika do zatrzymania pracy, wpływa na jego zdolności poznawcze, a nawet potrafi zmienić nawyki żywieniowe.

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniały testy, które mogłyby przewidzieć reakcje twojego organizmu na stosowanie marihuany?

I… teraz już jest taki test.

Kanadyjską firma AnantLife wprowadziła test genetyczny cannabis w celu pomocy lekarzom i osobom indywidualnym ustalić, czy ukierunkowane leczenie jest dla nich odpowiednie.

Dlaczego opracowano takie testy?

AnantLife specjalizuje się w badaniach genetycznych w szerokim zakresie schorzeń. Ich główny naukowiec, dr Rahul Kushwah, opracował test genetyczny cannabis dla lekarzy. Lekarzy zalecający medyczną marihuanę zdają sobie z jej potencjalnego niekorzystnego wpływu na swoich pacjentów. Potrzebowali oni zatem zasobu, dzięki któremu będą mogli ocenić możliwe skutki uboczne takich zaleceń.

Od września 2017 roku testy są dostępne w całych Stanach Zjednoczonych. Można je znaleźć w przychodniach lub umówić się na konkretną wizytę u licencjonowanego pod kątem cannabis lekarza. Test zbiera DNA ze śliny lub pobiera wymaz z policzka, określając:

• Ile marihuany powinien przepisać lekarz.
• Jakie produkty na bazie cannabis są zalecane.

Często bez odpowiedzi na te pytania lekarze naprawdę czuli się niekomfortowo przepisując marihuanę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.