thc-thc.com

Zrozumiesz tylko jeśli możesz palić kiedy chcesz

W świecie, w którym marihuana pozostaje niezgodna z prawem w kilku krajach, nie każdy może palić kiedy mu się tylko podoba. Jednak istnieją również osoby, które mogą być na haju niezależnie od czasu i miejsca. Od momentu, kiedy po raz pierwszy otworzą oczy rano do czasu, kiedy kładą się spać – palacze marihuany nie mają ograniczeń jeśli chodzi o to jak często mogą palić. Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, poniżej lista rzeczy, które z pewnością będziesz w stanie zrozumieć.

1. Limit nie istnieje.

Ze względu na to, że możesz swobodnie palić kiedy tylko chcesz, nie ma czegoś takiego jak ograniczenie ile palisz oraz jak często. Życie samo w sobie posiada wystarczającą liczbę reguł i przepisów.

2. Przykro ci z powodu osób, które nie mogą palić tyle co ty.

Za każdym razem, gdy wyobrażasz sobie biedne dusze, które nie mogą palić tyle co ty, żal ci ich. Marihuana jest po prostu rośliną. To wstyd, że ludzie nie mogą się nią swobodnie cieszyć.

3. Posiadasz więcej akcesoriów niż pomysłów na to, co możesz z nimi zrobić.

Będąc kimś kto pali marihuanę kiedy tylko chce, zapewne masz dużą kolekcję akcesoriów do palenia. Od fifek do bong, posiadasz wiele opcji na palenie cannabis.

4. Palisz tyle, jakby marihuana miała się zaraz skończyć.

Jedynym minusem posiadania luksusu palenia w dowolnej chwili jest to, że spalasz tony ganji. Mimo, że to jest świetne, może być dosyć kosztowne. Ale hej, zawsze mogło być gorzej.

5. Twoi kumple lubią przychodzić do ciebie zapalić.

Nie każdy twój kumpel może pozwolić sobie na palenie tak często, jakby sobie tego życzył. Dlatego twój dom to dla nich niekończące się sesje dymu. I nie masz nic przeciwko. Posiadanie kompanów palenia od czasu do czasu jest miłe.

6. Uważasz, że nie ma złego czasu na palenie marihuany i haj.

Niektórzy uważają, że aby zapalić marihuanę muszą znajdować się w odpowiednim miejscu i czasie… Ale nie ty! Nie potrzebujesz tego rodzaju negatywności w swoim życiu.

7. Możesz być na haju i dobrze funkcjonować.

W rzeczywistości, nie ma zbyt wiele rzeczy, których nie możesz zrobić kiedy jesteś na haju. Od bycia na 12 godzinnej zmianie w fabryce do opanowania intensywnego treningu, możesz robić co tylko chcesz.

Zobacz jeszcze

sklep thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Zrozumiesz tylko jeśli możesz palić kiedy chcesz”

nasiona marihuany, konopi, thc-thc

Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
THC Info, Uprawa Indoor, Nasiona Konopi, Konopia Leczy, Galeria SeedBay, Firma Powiew, THC TV, Ranking Nasion, Medyczna Marihuana, Informacje SeedBay, CBD Leczy, Nasiona Marihuany, THC Galeria, Uprawa Marihuany, Upload GrowEnter, Forum GanjaFarmer, Cannabis Seeds, Haszysz Blog, Wrzutka Marihuany, Marihuana Samen, Foto Haszysz, Nasiona Akseeds, THC Blog, Uprawa Outdoor, Forum Haszysz, Galeria Marihuany, Opinie SeedBanki, Akseeds, Forum Cannabis, Holenderski Skun, GrubyLoL o Marihuanie, THC Land, Ganja Farmer, Galeria Trawki, Jamaica Seeds, Marihuana Newsy, Konopie Indyjskie, Galeria Marihuany, Jamajka Blog, F2seeds, Forum Marihuana, Blog o Cannabis, TanieSianie, Ultimate Seeds, Cannabis Newsy, Forum Uprawa, TritonSeeds,

Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.