Zrozumiesz tylko jeśli możesz palić kiedy chcesz

feminizowane nasiona konopi

W świecie, w którym marihuana pozostaje niezgodna z prawem w kilku krajach, nie każdy może palić kiedy mu się tylko podoba. Jednak istnieją również osoby, które mogą być na haju niezależnie od czasu i miejsca. Od momentu, kiedy po raz pierwszy otworzą oczy rano do czasu, kiedy kładą się spać – palacze marihuany nie mają ograniczeń jeśli chodzi o to jak często mogą palić. Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, poniżej lista rzeczy, które z pewnością będziesz w stanie zrozumieć.

1. Limit nie istnieje.

Ze względu na to, że możesz swobodnie palić kiedy tylko chcesz, nie ma czegoś takiego jak ograniczenie ile palisz oraz jak często. Życie samo w sobie posiada wystarczającą liczbę reguł i przepisów.

2. Przykro ci z powodu osób, które nie mogą palić tyle co ty.

Za każdym razem, gdy wyobrażasz sobie biedne dusze, które nie mogą palić tyle co ty, żal ci ich. Marihuana jest po prostu rośliną. To wstyd, że ludzie nie mogą się nią swobodnie cieszyć.

3. Posiadasz więcej akcesoriów niż pomysłów na to, co możesz z nimi zrobić.

Będąc kimś kto pali marihuanę kiedy tylko chce, zapewne masz dużą kolekcję akcesoriów do palenia. Od fifek do bong, posiadasz wiele opcji na palenie cannabis.

4. Palisz tyle, jakby marihuana miała się zaraz skończyć.

Jedynym minusem posiadania luksusu palenia w dowolnej chwili jest to, że spalasz tony ganji. Mimo, że to jest świetne, może być dosyć kosztowne. Ale hej, zawsze mogło być gorzej.

5. Twoi kumple lubią przychodzić do ciebie zapalić.

Nie każdy twój kumpel może pozwolić sobie na palenie tak często, jakby sobie tego życzył. Dlatego twój dom to dla nich niekończące się sesje dymu. I nie masz nic przeciwko. Posiadanie kompanów palenia od czasu do czasu jest miłe.

6. Uważasz, że nie ma złego czasu na palenie marihuany i haj.

Niektórzy uważają, że aby zapalić marihuanę muszą znajdować się w odpowiednim miejscu i czasie… Ale nie ty! Nie potrzebujesz tego rodzaju negatywności w swoim życiu.

7. Możesz być na haju i dobrze funkcjonować.

W rzeczywistości, nie ma zbyt wiele rzeczy, których nie możesz zrobić kiedy jesteś na haju. Od bycia na 12 godzinnej zmianie w fabryce do opanowania intensywnego treningu, możesz robić co tylko chcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.