Jak Używać Nasiona Konopi

feminizowane nasiona konopi

Nasiona konopi są bardzo zdrowym źródłem białka dla wegetarian i jest to świetny superfood, który bardzo łatwo włączyć do każdej diety.

Konopia wypełniona jest po brzegi wszystkimi aminokwasami oraz niezbędnymi kwasami tłuszczowymi.

Naszymi ulubionymi sposobami na wykorzystanie nasion konopi podczas jedzenie śniadanie jest po prostu posypania odrobiną nasion każdego dania jakie jemy (płatki kukurydziane, granola, quinoa, komosa ryżowa, płatki owsiane).

Innym sposobem na dostarczenie sobie trochę zdrowego omega – 3 jest posypanie nasionami konopi grzanek, tostów lub kanapek. Nasiona smakują doskonale zarówno z masłem orzechowym, migdałowym jak i dżemem czy białym serem.
My uwielbiamy jeść tosty z odrobiną margaryny, nieaktywnych drożdży, które dają serowy posmak oraz z nasionami konopi – jest to szybkie i idealne śniadanie. Powyższe połączenia mogą dla niektórych brzmieć dziwnie, ale nie mów nic dopóki nie spróbujesz!

Nasiona konopi pasują dobrze do każdej sałatki, nadając jej tekstury oraz dodając dodatkowych witamin – naprawdę nie ma nic lepszego.

Nasza rada: Jedz tak jak zawsze jesz, po prostu posyp to odrobiną nasion konopi, a sukces masz gwarantowany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.