Wybór Odmiany

feminizowane nasiona konopi

Marihuana dostępna jest w wielu różnych odmianach. Kalifornijskie sklepy często zawierają od 30 do 40 barwnych opcji, takich jak Skunk, Purple, Kush, Afghan, Northern Lights, i tak dalej. Nabywcy nie powinni się przejmować zbyt poważnym traktowaniem tych nazw, ponieważ istnieją ustalone procedury identyfikacji konkretnych odmian, a laboratoria kontrolujące jakość sprawdzają je dokładnie. Ograniczenia badań ustanowione przez DEA zabraniają laboratoriom w USA testowania próbek z „nielegalnych” źródeł na rynku medycznej marihuany. Z tego względu konsumenci nie mają gwarancji, że „Indica Kush” sprzedawane w jednym miejscu odpowiada „Indica Kush” sprzedawanemu gdzie indziej.

Mimo tego, istnieje pewna spójność pomiędzy odmianami sprzedawanymi w różnych miejscach.

Marihuana ogólnie dzieli się na dwie duże kategorie: indica i sativa. Te dwie grupy są często mieszane w celu produkcji roślin określanych jako sativa – indica lub indica – sativa, w zależności od dominacji obu rodzajów. Określenia „indica” i „sativa” pierwotnie oznaczały dwa różne naturalizowane gatunki (lub mandragory) z wyraźnymi wzorami uprawy z różnych miejsc na całym świecie. Mandragory te zostały tak zhybrydyzowane, że rozróżnienie od oryginału stało się w dużej mierze wątpliwe. Jest to również mylone, ze względu na fakt, że nie zostało osiągnięte żadne porozumienie naukowe dotyczące definicji sativa lub indica. Ponadto, nie stwierdzono ostatecznej analizy właściwości biochemicznych, farmaceutycznych i genetycznych.

Niezależnie od tego, szybko pojawił się popularny folklor konsumencki, klasyfikując typową różnicę między odmianami indica i sativa. Zgodnie z tym, sprzedawcy proponują swoje impresyjne, anegdotyczne różnice w oparciu o wygląd wizualny, zapach, smak oraz doświadczenie osobiste lub z drugiej ręki.

Sativy mają tendencję do owocowych, prawie kwiatowych aromatów i mówi się, że poprawiają koncentrację, energię, inspirację. Właściwości te mogą być pomocne w odciągnięciu umysłu od bólu i mogą być również wykorzystywane w połączeniu z innymi działaniami, takimi jak wizualizacje, ćwiczenia oddechowe lub wyrażenia artystyczne.

Z drugiej strony, indici, posiadają suchy, gryzący, a czasami śmierdzący zapach. Mówi się, że posiadają pewne relaksujące właściwości, pomagają spokojnie spać i są przeciwbólowe. Działania uspokajające są najczęściej stosowane w leczeniu bólu przewlekłego, zwykle z dodatkowym zaleceniem gorącej kąpieli, masażu lub sauny. Pacjenci zgłaszają, że indici działają synergistycznie z opiatami i lekami przeciwbólowymi, a jednocześnie posiadają działanie ukierunkowane bardziej na ciało, i mniej psychiczny haj, który charakterystyczny jest dla sativy.

Oczywiście, rozróżnienia te nie powinny być w pełni brane pod uwagę, ponieważ większość odmian jest hybrydyzowanych.

Jeśli chciał byś kupić bardzo dobre, świeże nasiona marihuany, to polecamy Ci zajrzeć do sklepu https://thc-thc.com. Mają tam duży wybór odmian od najlepszych producentów, więc jest z czego wybrać swój szczep konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci o marihuanie, konopiach indyjskich, cannabis, ganji, trawce.