Najskuteczniejsze Odmiany Na Migrenę

feminizowane nasiona konopi

Ilość dowodów konsumenckich, które pokazują, że konopie indyjskie są lekarstwem, wciąż rośnie i widzimy to wszędzie – mimo braku badań naukowych. Wykazano, że konopie pomagają w walce z rakiem, leczeniu poważnych chorób i zapewniają ulgę paliatywną osobom, które jej najbardziej potrzebują. Nawet lepiej? Im więcej dowiadujemy się o jej potencjale, tym bardziej zdumiewająca staje się roślina marihuany.

Northern Lights

Jeśli chodzi o migreny, prawdopodobnie nie ma nic gorszego niż migrena, gdy jesteś zmęczony. Bolesne objawy są potęgowane przez zmęczenie po długim dniu i możesz czuć, że niewiele możesz zrobić, aby znaleźć ulgę i relaks. Jeśli chcesz złagodzić ból i spokojnie zasnąć, Northern Lights to świetna odmiana, która może zaspokoić Twoje potrzeby.

Ponieważ pacjenci z migreną i bólem głowy mogą odczuwać swoje objawy każdego dnia, ważne jest, aby mieli stały dostęp do leków. Dlatego wielu konsumentów medycznej marihuany decyduje się na uprawę własnych roślin. Podczas uprawy na potrzeby medyczne, Northern Lights jest idealną opcją ze względu na jej odporność na choroby i pleśń. Ponadto, ta odmiana jest stosunkowo łatwa w uprawie.

Sour Diesel

Sour Diesel nie jest tak łatwa w uprawie jak Northern Lights, ale produkuje cola i pąki, które są warte wysiłku dla pacjentów potrzebujących ulgi w bólu głowy. Sour Diesel to popularna odmiana z kilku powodów. Ma niezwykłe właściwości uśmierzające ból, ostry zapach i silne właściwości psychoaktywne. Odwracając uwagę i cenzurując sygnały bólu w układzie endokannabinoidowym, Sour Diesel pomaga uspokoić pacjentów cierpiących na migreny, jednocześnie dając im energię do kontynuowania dnia jak zwykle.

Cinderella 99

Inną mocną odmianą, którą powinny rozważyć osoby cierpiące na bóle głowy i migrenę, jest Cinderella 99. Jest to potomstwo legendarnego klonu „ Cinderella” oraz posiada podobny królewski status wśród pacjentów cannabis. Jest to idealna roślina dla pacjentów do uprawy indoor przy użyciu gleby – stosunkowo krótkie rośliny wytwarzają mnóstwo cytrusowych pąków. Choć czasami posiada nieco zgniły zapach, jej kwiaty wytwarzają owocowy oraz piżmowy zapach.

Efekty Cinderella 99 celują w bóle głowy, jednocześnie zwiększając energię psychiczną. To solidny pączek do spożycia w ciągu dnia, kiedy trzeba powstrzymać ból głowy, aby ukończyć projekt lub posprzątać dom, ale jest to odmiana, której należy unikać przed snem, gdy umysłowe efekty nie są pożądane.

Chem Dawg

Chem Dawg to dobrze znana odmiana, która przejmuje kontrolę nad głową każdego użytkownika. Może to być nawet idealna odmiana dla pacjentów cannabis. Chociaż wiele odmian skoncentrowanych na głowie będzie napędzać aktywność umysłową, jak np. Cinderella 99, Chem Dawg taka nie jest. Chem Dawg jest odmianą rodzicielską wielu innych popularnych obecnie odmian, takich jak Sour Diesel. Łatwość wzrostu, uniwersalne efekty oraz skuteczność w dostarczaniu ulgi sprawiają, że jest to mądry wybór dla każdego, kto cierpi na bóle głowy lub migreny.

Lavender

Lavender jest ulubieńcem pacjentów – dojrzałych hippisów, którzy kochają kwiaty i łączą się ze swoimi roślinami. Ma pikantny, kwiatowy smak, który przypomina początek lat 70., a głęboko relaksujący wpływ na umysł i ciało łagodzi wszelkie bóle głowy. Gdy ciało się rozluźnia, przynosi uspokajające, euforyczne uczucie. Gdy umysł i ciało osiągną stan spokoju, migreny zanikają, gdy pacjenci zażywają tę odmianę.

Blue Cheese

Blue Cheese jest ulubionym produktem wielu konsumentów marihuany jeśli chodzi o walkę z bólami głowy. Daje poczucie ulgi w bólu bez utraty koncentracji, a także możliwość odprężenia ciała bez zmniejszenia dużej ilości energii. Całe doświadczenie od początku do końca jest niemal medytacyjne, jak spacer po zadymionej świątyni w północnych Indiach. Najlepsze w Blue Cheese jest to, że szybko rośnie. Duże, obfite pąki szybko pękają i dostarczają bardzo mocny lek, odpowiedni dla konsumentów o wysokiej tolerancji, którzy potrzebują natychmiastowej ulgi w bólu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.