Sposoby na Złagodzenie Zbyt Mocnego Haju

feminizowane nasiona konopi

Po pierwsze, zaczniemy od prostych i naturalnych sposobów, by z powodzeniem złagodzić zbyt mocny haj. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić jest uprzednie wyposażenie się w wiedzę. W ten sposób, jeśli twoje odczucia będą zbyt intensywne, będziesz świadomy, że z każdą mijającą minutą efekty będą słabnąć a twój stan powoli się poprawiać.

Wiedza ta pomoże ci uzyskać spokój ducha, którego potrzebujesz, aby przetrwać czas jaki potrzebują efekty, aby przeminąć.

• Zrelaksuj się i oddychaj głęboko

Brzmi to dość prosto. Niestety, dla niektórych osób może się okazać trudne do osiągnięcia, ponieważ wpadają one bardzo szybko w panikę. Pierwszą rzeczą, której nie powinno się robić jest panikowanie. Jeśli zaczniesz odczuwać oznaki zbyt mocnego haju, usiądź spokojnie, oddychaj głęboko i powoli. Jeśli wpadniesz w panikę, zaczniesz ciężko oddychać i tylko pogorszysz sytuację. Pewnie, możesz czuć się jakbyś umierał, ale pamiętaj – nikt nigdy nie umarł z powodu przedawkowania cannabis – i za kilka godzin lub nawet mniej poczujesz się znacznie lepiej.

• Połóż się/ odpręż się

Spróbuj znaleźć spokojną okolicę, lub miejsce w którym możesz się położyć na chwilę. Jeśli paliłeś z przyjaciółmi, zbyt mocny haj może wywołać nerwowość, i możesz nie mieć ochoty przebywać w czyimkolwiek towarzystwie. Pobądź przez chwilę sam i wyluzuj. Spróbuj obejrzeć film, posłuchać muzyki. Pomocna może okazać się także ciepła kąpiel lub prysznic.

• Idź na spacer

Jeśli w głowie masz prawdziwy wyścig myśli, spacer może okazać się naprawdę pomocny. Znajdź miejsce, najlepiej gdzieś w naturze, gdzie możesz pochodzić i uspokoić umysł. Być może będzie to park, w którym podczas spaceru możesz obserwować niebo. Możesz zabrać ze sobą kogoś znajomego, kto pomoże ci się uspokoić i upewni się, że na pewno się nie zgubisz.

• Uprawiaj seks

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią palić marihuanę i uprawiać seks, użyj tego narzędzia, aby odciągnąć swoje myśli od stanów lękowych spowodowanych zbyt mocnym hajem. Takie podejście może okazać się naprawdę skuteczne, ponieważ seks powoduje, iż nasze ciało wydziela endorfiny – hormony zapewniające dobre samopoczucie.

Kiedy uprawiasz seks z osobą, którą kochasz i której ufasz, doświadczasz również korzyści związanych z doświadczeń emocjonalnych i dodatkowego poczucia bezpieczeństwa, co może sprawić, że niewygodny haj będzie bardziej znośny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.