Siłownia, na której można palić

feminizowane nasiona konopi

Począwszy od tej jesieni, osoby stosujący cannabis będą mogły jednocześnie czerpać korzyści z marihuany oraz wyciskać sztangę.

Jim McAlpine, przedsiębiorca dzialający w branży cannabis, którego można uznać za współzałożyciela 430 Games w San Francisco, właśnie ujawnił informacje na temat swojego nowego przedsięwzięcia:

siłownia przyjazna użytkownikom cannabis.

„Myślę, że sport stanie się jednym z większych elementów przemysłu marihuany” mówi McAlpine na blogu 420 Games.

„Jest to bardzo zgodne z ideą, że ludzie i społeczeństwo rozumieją, że marihuana jest lekarstwem, a jeśli stosowana jest w odpowiedzialny sposób, akcentuje go odpowiednio i pomaga ci osiągać lepsze wyniki.”

Mimo iż nie ma na to twardych dowodów, ponieważ nauka dzieli się w swoich poglądach – McAlpine i tak planuje otworzyć siłownię, której nazwa brzmieć będzie Power Plant Fitness.

Z pewnością pojawią się zarówno fani jak i krytycy tego pomysłu, ale przedsiębiorca pozostaje pozytywnej myśli.

„Marihuana relaksuje mnie i pozwala mi osiągnąć niesamowity stan relaksu, który odczuwam jako wręcz medytacyjny stan. A kiedy jestem na haju, trenuję mądrzej i bardziej skupiam się na formie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.