Recenzja Nasion Marihuany Odmiany Afgoo

feminizowane nasiona konopi

Afgoo, czasem nazywana „Afgooey” jest starej szkoły odmianą kalifornijską. Odmiana jest na rynku od lat 80 i nadal posiada mocną pozycję. Mimo, że niektóre klasyczne odmiany są obecnie trudne do zdobycia, Afgoo nadal jest dość popularne na Zachodnim Wybrzeżu i można ją znaleźć w kilku kawiarniach w Amsterdamie. Afgoo jest odmiana idealną na leniwy wieczór lub weekend.

Uważa się, że Afgoo to potomek odmian Afghani oraz Maui Haze. W tej odmianie naprawdę można zobaczyć Afghani. Chociaż jest ona technicznie hybrydą, klasyfikuje się ją jako indicę, dzięki wysokiemu poziomowi terpenu zwanego mircenem. Terpeny to cząsteczki aromatu, które dają cannabis unikalny zapach.

Ta roślina ma tendencję do szybkiego kwitnienia i dużych plonów, co jest świetne jeśli chodzi o domowych hodowców poszukujących produktywnych upraw. Poziom THC w Afgoo może być również stosunkowo wysoki – osiąga nawet do 28 procent, gdy uprawiane jest z odpowiednimi umiejętnościami i uwagą eksperta. Jako mocna odmiana, roślina zalecana jest dla osób doświadczonych, nie początkujących.

Zapach mocno przypomina afgańskie dziedzictwo rośliny. Być może dzięki obecności mircenu, aromat przede wszystkim przywołuje na myśl mocne, ziemiste piżmo. Zapach można opisać również jako leśny, słodki, ale kwaskowaty.

Jest to zdecydowanie odmiana nocna. Sedatywna i ciężka, zapewnia głębokie odprężenie w ciele. Działa szybko, według wielu osób efektu odczuwalne są już w ciągu kilku minut. W przypadku tych, którzy potrzebują długotrwałej ulgi – tak, efekty również są długotrwałe.

Początkujący konsumenci mogą poczuć się nieco paranoicznie. Jednak najczęstszym skutkiem ubocznym jest suchość w ustach oraz wysuszone oczy, więc warto mieć przy sobie butelkę z wodą oraz krople do oczu.

Podobnie jak większość odmian o wysokim poziomie THC, Afgoo zwiększa apetyt i zniekształca poczucie czasu.

Rekreacyjnie, Afgoo jest odmianą zalecaną do stosowania w leniwą niedzielę lub pod wieczór. Ze względu na to, że często powoduje senność, najlepiej sięgać po nią, gdy już wszystkie obowiązki danego dnia są wypełnione.

Medycznie, na pewno nie zdziwi cię ten fakt, Afgoo stosowana jest w leczeniu bezsenności. Jednak często również jest to odmiana stosowana do redukcji bólu oraz stresu. Afgoo to także silny środek uspokajający, pomaga w skurczach mięśni oraz ich napięciu.

Po Afgoo sięga również wiele osób z chorobami psychicznymi, takimi jak depresja i zespół stresu pourazowego.

Dostępność Nasion Marihuany Odmiany Afgoo

Jeśli chciał byś zakupić nasiona marihuany tej odmiany, to sprawdź ofertę pewnego i sprawdzonym sklepie z nasionami konopi THC-THC. Jest to najstarszy sklep tego typu w Polsce. Znajdziesz tam Afgooey Feminizowane od producenta Green House Seeds, który jest pewną genetyką od pewnego, renomowanego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.