Olej z Marihuany Ratuje Kolejne Życie

feminizowane nasiona konopi

W wieku zaledwie dwóch lat, Gwenevere doświadczała od 40 do 50 napadów padaczkowych dziennie. Zdesperowana, aby znaleźć lek, który działać będzie na ich córkę, rodzina Repetski postanowiła zwrócić się o pomoc do marihuany.

„Nawet jeśli nie doświadczała ataku, który mogliśmy zobaczyć, miała w swoim mózgu stałą aktywność napadów padaczkowych” – powiedział ojciec dziewczynki, Alexander Repetski do Collective Evolution. „Aktywność napadów pod klinicznych była praktycznie stała. Zasadniczo, mówiąc prosto – doświadczała ich cały czas”.

Typowym dla ciągłej aktywności padaczkowej jest to, że może powodować poważne uszkodzenia mózgu, szczególnie u tak małego dziecka. Dziewczynka była na 9 różnych lekarstwach, ale żadne z nich nie było w stanie wyeliminować doświadczanych przez dziecko napadów. W wieku dwóch lat dziewczynka była rozwinięta jak 4 – miesięczne dziecko.

Alexander wyjaśnia dlaczego postanowili sięgnąć po marihuanę:

„Chciałem zrozumieć, co się dzieje z moją córką. Szukałem czegoś, czego nie stosowaliśmy lub czegoś, co zostało zignorowane z powoduj jakiegokolwiek innego czynnika i podczas tych poszukiwań natrafiłem na cannabis.”

Był jednak jeden ważny problem. W tym czasie w Kanadzie marihuana była jedynie legalna dla pacjentów medycznych, którzy zostali do niej specjalnie zakwalifikowani. To sprawiło, że rodzina znalazła się w ciężkim miejscu: jak prawidłowo dozować dziecku marihuanę, którą wolno tylko palić/ wapować?

Repetski postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Poprzez proces prób i błędów opracował własny olej z marihuany, który podawać mógłby córce.

Wynik? Gwenevere przez kilka tygodni z rzędu nie wykazała żadnej aktywności napadów padaczkowych. To było niesamowite. Mimo, że kiedyś doświadczała nieustannej aktywności napadów padaczkowych w mózgu, jej nowe wyniki EEG pokazały, że obecnie nie doświadczała absolutnie żadnych!

Historie takie jak Gwenevere pokazują, dlaczego warto rozmawiać o stosowaniu medycznej marihuany.

Czy masz jakieś doświadczenie z olejem z marihuany? Czy pomaga ci on skutecznie w leczeniu jakiejkolwiek choroby? Chętnie usłyszymy twoją historię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.