Recenzja Odmiany White Widow XL

feminizowane nasiona konopi

Odporna na pleśń oraz niskie temperatury; łatwa w uprawie oraz utrzymaniu na obszarach, w których inne odmiany potrzebują o wiele większej opieki.

Zadebiutowała na scenie cannabis na początku lat 90. w Holandii i od razu stała się jedną z najpopularniejszych odmian wśród hodowców marihuany. Legendarny australijski hodowca nasion Scott Blakey (znany również jako Shantibaba lub „Mr. Nice”) opracował roślinę, która jest skrzyżowaniem odmian indyjskich oraz brazylijskich, a która jest mieszanką 60% genów indica oraz w 40% genów sativa, która zawiera od 20 do 25 procent THC. Jej wyjątkowy wygląd przyniósł jej nazwę White Widow.

White Widow XL

Odporna na pleśń oraz niskie temperatury; łatwa w uprawie oraz utrzymaniu na obszarach, w których inne odmiany potrzebują o wiele większej opieki. Jest to idealna roślina domowa, która osiąga wysokość zaledwie 35–60 cm, podczas okresu dojrzałości.

Odmiana White Widow, mocna oraz potężna hybryda, jest ulubionym produktem wśród pacjentów medycznej marihuany, a także użytkowników rekreacyjnych. W Holandii można znaleźć ją na górnych półkach każdego coffee-shopu, w cenie okołu 8 euro za gram.

Uważa się, że posiada ona efekty dodające energii oraz zwiększające apetyt – typowe dla odmian indica. Cechy genów sativa ujawniają się w późniejszych etapach haju, powodując euforię oraz poprawiając nastrój, i dając użytkownikowi poczucie relaksu, ale jednocześnie koncentracji na danej czynności. Ogólne efekty są bardzo przejrzyste, energetyczne, naznaczone dobrze zbalansowaną euforią. Efekty White Widow są określane przez większość użytkowników za doskonałe, które ze względu na moc tej odmiany mogą potrwać kilka dobrych godzin.

Pąki roślin White Widow są dość charakterystyczne – pokryte są mnóstwem białych, kryształowych trichomów oraz posiadają długie, pomarańczowe włoski. Kryształowa powłoka ma tendencję do nadawania pąkom słodkiego, matowego wyglądu, dzięki czemu dojrzałe rośliny wyglądają na pokryte śniegiem. Naturalny zapach pąków można opisać jako bardzo mocny, skunkowy, z wyczuwalną mieszanką słodyczy oraz kwasku; smak natomiast jest dość wyjątkowo świeży, z wyczuwalnymi nutami owoców.

W 1995 roku odmiana White Widow wygrała 8 edycję Cannabis Cup i do dziś pozostaje jedną z najlepszych odmian dostępnych na rynku cannabis.

Gdzie można kupić nasiona marihuany tej znakomitej białej odmiany konopi indyjskiej? Produkcją tego białego szczepu zajmuje się Zambeza Seeds i można ją kupić u jej lokalnego dystrybutora w wersji pełno sezonowej, czyli White Widow XL Feminizowane oraz w wersji automatycznej White Widow XL Automatic Feminizowane. Obie wersje zdają egzamin zarówno w uprawie indoor jak i outdoor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © F2seeds.com - Opowiemy Ci na naszym blogu F2seeds o marihuanie i konopiach indyjskich, zwanych roślinami cannabis THC oraz CBD.